Стислий огляд подій

Через значні опади підтоплено щойно відремонтоване приймальне відділення Червоноградської лікарні

Причиною підтоплення, крім опадів стало замалий діаметр стічних труб

Сьогодні, 19 травня, депутати та посадовці Червоноградської міської ради відвідали відреконструйоване приймально-діагностичне відділення, частина приміщень якого внаслідок вчорашньої негоди, зазнала пошкоджень.

“Річ у тому, що, зважаючи на аномальні опади, на даху лікарні зібралась вода, яка, минаючи ринву, стікала на покрівлю прибудованої частини адмінкорпусу приймального відділення. Відтак через надто велику кількість опадів, ливневі труби діаметром 100 мм, які були передбачені проектом реконструкції, не впорались із таким об’ємом води” – розповів Андрій Дільний (керівник компанії «Квадратний метр», яка проводила реконструкцію відділення ЧЦМЛ).

Він також запевнив, що наслідки негоди в адмінкорпусі компанія-підрядник ліквідує власним коштом , а ливневі труби – замінять на більші за діаметром.

Нагадаємо: 12 травня урочисто відкрито відреконструйоване приймально-діагностичне відділення Червоноградської центральної міської лікарні

Перероблено практично усе – починаючи від інженерних мереж, покрівлі, фасаду. Скрізь гарні оздоблювальні роботи. Також споруджена нова естакада для автомобілів швидкої допомоги. Відкритою і впорядкованою стала територія. Все це у сукупності дозволить підвищити якість надання медичних послуг жителям всього Червоноградського району. Лікарня розрахована на одночасну госпіталізацію 450 пацієнтів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.