Стислий огляд подій

До 10 тисяч євро на створення молодіжного центру у громаді: триває прийом документів на обласний конкурс

Упродовж тижня громади Львівщини можуть подати документи на конкурс «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області».

За результатами  конкурсу 15 молодіжних центрів у громадах регіону отримають фінансування на розвиток молодіжних центрів у сумі 400 тисяч гривень кожен.

«Основну частину фінансування для реалізації цього амбітного проєкту надають Дитячий фонд ООН та уряд Німеччини. З лютого і до початку травня ми зустрічалися з очільниками громад області та доносили ідею важливості створення сучасних центрів для молоді. Наше бачення таке – створюючи такі установи, беручи туди на роботу молодих людей, які будуть займатися лише роботою з молоддю, разом з тим перетворюючи центр на повноцінний осередок по роботі з молодими людьми, ми сприяємо максимальній залученості молоді до життя громади та регіону. Більша участь молоді – це означає більша їхня зацікавленість в особистому розвитку та розвитку громади, вони відчуватимуть, що їхні знання, вміння, навички, і вони, як особистості, потрібні і важливі для сталого розвитку краю. Прихід нових молодих поглядів, методів, підходів до роботи з молоддю на місцях означатиме в перспективі вирішення великої кількості соціальних проблем, які ми маємо в регіоні», – зазначив т.в.о. директора Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса.

Зокрема, з лютого фахівці Львівського обласного молодіжного центру разом з представниками управління молоді та спорту Львівської ОВА відвідали 26 громад. Близько 20 громад вже в процесі подання всіх необхідних документів для участі в конкурсі.

Проєкт «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області» реалізується Львівським обласним молодіжним центром за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОДА в рамках програми, що імплементується Платформа Ініціатив “Теплиця” за фінансової підтримки UNICEF Ukraine та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KFW.

Голос Сокальщини на GoogleNews