Стислий огляд подій

Комфортні апартаменти, власна клініка, тренувальний комплекс – в таких умовах тепер служить чотирилапий спецназ на Львівщині

З початку повномасштабного вторгнення поліцейські працювали зі службовими собаками в зоні бойових дій. Рятували людей, знаходили вибухівку та брали участь у розмінуванні Київщини, Херсонщини та Харківщини.

Сьогодні 27 помічників правоохоронців отримали свій дім. Нацполіція за підтримки обласної ради побудувала кінологічний центр.

“Тут готують чотирилапих за спеціальностями з пошуку людини, зброї та вибухівки, а також наркотичних речовин. Сучасний кінологічний комплекс включає: 30 комфортних вольєрів, цуценятник, 5 вольєрів карантинного відділення, смугу перешкод, місце для вигулу, спальні приміщення, їдальню та навчальні класи. Крім того, на місці обладнана одна з найкращих клінік з апаратом УЗД, кардіографом та операційною. Від фонду Говарда Баффета кінологи отримали високопрохідну спецавтівку та чотирьох службових собак”- розповів Андрій Нєбитов заступник Голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції генерал поліції третього рангу .

У кінологічному центрі працює 21 кінолог. Вони виховують хвостатих детективів різних порід: лабрадор, бельгійська вівчарка (малінуа), голландська та німецька вівчарки. Тільки за 10 місяців підрозділ допоміг розкрити 821 злочин, з них 17 вбивств. За участі службових собак вилучено 188 одиниць зброї та вибухових пристроїв.

Ці віддані створіння ризикують заради людей своїм життям. А ми повинні відповідати їм своєю любов’ю та турботою.

Голос Сокальщини на GoogleNews