Стислий огляд подій

Львів’янкам поважного віку влаштували «лавандову» фотосесію

Для львів’янок, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського терцентру соціального обслуговування, організували фотосесію «Феєрія Провансу» на лавандових полях поблизу Львова.

«Відвідувачки нашої установи – найкращі! Вони насолоджувались подією і зовсім не соромилися позувати. Тому світлини вийшли прекрасними. Але, найголовніше, що вони повернулося додому у чудовому гуморі, веселі та повні сил. А це дуже важливо», – розповіли у терцентрі.

Крім того, учасницям розповіли багато цікавих фактів про лаванду, її властивості та розмаїття сфер, де її використовують.

Працівники територіального центру, щоб урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різні заходи. У кожному з них бере участь 10-15 поважних мешканців Львова. Кожну групу на прогулянці, екскурсії чи тренуванні обов’язково супроводжує працівник установи.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Голос Сокальщини на GoogleNews