Стислий огляд подій

Львів передав військовим дрони, системи нічного бачення, рації та планшети

Місто продовжує підтримувати захисників. Зокрема, сьогодні Львів передав військовим 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України дрони, системи нічного бачення, рації, планшети та біноклі.

«Обладнання придбано за кошти громади міста Львова, в межах загальноміської програми підтримки військових, прийнятої на сесії за ініціативи міського голови та всіх голів фракцій. Також дякуємо меценатам за додаткові засоби, які сьогодні дуже важливі», – зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Нагадаємо, місто постійно скеровує кошти на обороноздатність та підтримку львівських військових, які захищають Україну від російських загарбників: 125-ї та 103-ї бригад територіальної оборони, окремих 80-ї десантно-штурмової бригади та 24-ї механізованої бригади імені короля Данила, а також інших бригад, що виконують бойові завдання.

Загалом від 24 лютого минулого року з податків львів’ян захисники отримали допомоги на понад 185 мільйонів гривень. Це пошиття форми, закупівля генераторів резервного живлення, засобів звʼязку, бронежилетів, технічного та операційного забезпечення, пального тощо

Голос Сокальщини на GoogleNews