Стислий огляд подій

На Львівщині від початку війни вдалося приготувати 5,4 млн гарячих порцій для переселенців

З лютого в Україні почала працювати організація World Central Kitchen (WCK), яка щоденно годує десятки тисяч українців. За цей час вдалося приготувати 90 млн гарячих страв та близько двох мільйонів продуктових наборів для тимчасово переселених осіб, а також у місцях, де це вкрай необхідно.

Підсумки роботи WCK у партнерстві з Львівською ОВА підбили сьогодні, 15 липня, під час брифінгу в Медіацентрі.

«Для нас їжа – момент позитивного відношення до людей. Ми прагнемо, щоб люди відчували нашу підтримку і вкладаємо в це значно більше, ніж просто перша чи основна страва. Про себе називаємо теплу порцію – «тарілка надії», – зазначила Юлія Стефанюк, керівник програми в Україні WCK. Вона зазначила, що сьогодні у команді World Central Kitchen в Україні працює 5 000 людей.

Наталя Табака, начальниця управління туризму та курортів Львівської ОВА висловила вдячність організації WCK, завдяки якій вдалося приготувати левову частку гарячих страв для переселенців на Львівщині.

«Станом на сьогодні забезпечено 5, 4 млн порцій. Близько 90% завдяки фінансовій підтримці WCK. Хочу подякувати також місцевому бізнесу, який з перших днів повномасштабного вторгнення допомагав годувати людей.

Це близько 50 підприємців, рестораторів, кухарів, які об’єдналися разом з місцевими виробниками продуктів, торговими мережами та волонтерами, які здійснювали доставку їжі.

Львівська область до війни була гостинною територією, яка приймала туристів. Сьогодні ми продовжуємо приймати вимушених туристів, які не з доброї волі приїхали до нас і будемо робити все аби забезпечити харчуванням тих, хто має в цьому потребу», – наголосила Наталя Табака.

Вона також додала, що загальна кількість продуктів харчування від початку війни, які організувала обласна військова адміністрація у співпраці із партнерами для забезпечення ВПО в закладах освіти та санаторіях складає близько 250 тонн.

Повна версія брифінгу за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=83jnM6bUny8

Голос Сокальщини на GoogleNews