Стислий огляд подій

На Львівщині відбудуться змагання у мілітарі-стилі

На Львівщині відбудуться змагання у мілітарі-стилі “KORDON RACE 2024”

На Львівщині 27 квітня відбудуться “KORDON RACE 2024” – змагання, що поєднують біг з перешкодами та майстер-класи з тактичної медицини, мінної безпеки, роботи кінологів та навіть можливість постріляти з джавеліна за допомогою VR-тренажерів.

“KORDON RACE 2024” відбудеться у комплексі «Бухта вікінгів» у Старому Селі. Подію організовують за підтримки Державної Прикордонної Служби України та 7 Прикордонного карпатського загону.

“Ми ставили за мету адаптувати цивільних до життя в країні, де йде війна. Це передбачає знання правил поводження з мінами, вміння подавати медичну допомогу та знання, як вберегтися від контузії. Також ми знайомимо громадян з багатогранністю життя прикордонника”, – зазначає полковник Петро Жовнич, заступник начальника 7 прикордонного Карпатського загону, голова оргкомітету та координатор “KORDON RACE 2024”.

Такі змагання проведуть втретє. Серед учасників – військові та цивільне населення різного віку. Для військових, ветеранів та дітей участь безкоштовна.

Найспритніших визначатимуть у кількох категоріях:
✔️Командний забіг (2 км + 20 перешкод)
✔️Одиночний забіг (2 км + 20 перешкод)
✔️Дитячі змагання (траса на 1 км з десятьма перешкодами)
✔️Ветеран RACE – адаптована дистанція, погоджена з реабілітологами. Для ветеранів, які втратили кінцівки, підготували підготовлені в міру складні але не менш видовищні перешкоди, аби кинути собі виклик та мати змогу дійти до кінця

✔️Ультра (3 км + 25 перешкод, учасники змагатимуться у бронежилетах на ускладненому маршруті).
“Перемога, звичайно, за тими, хто проявив найвищу кмітливість, витривалість та фізичну підготовку. Але такі заходи – це точно не про медалі. Це про згуртованість, дух військового братерства та налагодження якісної взаємодії. Ось в чому їх основна сила. Для нас честь бути партнерами “KORDON RACE” ще з першого дня проєкту”, – додає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Голос Сокальщини на GoogleNews