Стислий огляд подій

На Самбірщині створили нову прийомну сім’ю

У Турківській територіальній громаді Самбірського району створено нову прийомну сім’ю, в яку поміщено на виховання та спільне проживання 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомили у Службі у справах дітей Львівської ОВА.

Діти неповнолітні, віком 6, 10 та 12 років, між собою є рідними сестрами та братом. Слід зазначити, що сім’я виховує двоє рідних дітей.

«Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку», – зазначив  начальник Служби Володимир Лис.

Загалом в області функціонує 40 дитячих будинків сімейного типу та 75 прийомних сімей,  в яких виховується 407 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомна сім’я – це сім’я, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

З питань створення дитячого будинку сімейного типу чи прийомної сім’ї звертайтеся до служб у справах дітей за місцем проживання, або до служби у справах дітей облдержадміністрації за телефоном (032) 235 44 56.

Голос Сокальщини на GoogleNews