Стислий огляд подій

На Сокальщині стихію побороли

Погода знову випробовувала нас: замість очікуваного березневого сонця – снігопади. Снігова заметіль 15 березня перемела дороги. Так, що зранку жителі сіл на роботу у Сокаль діставались пішки. Не могли пробитись крізь сніги маршрутки з Лучиць, Тартакова, Волиці і навіть Горбкова. 4кілометровий затор утворився від Чорного лісу до Великих Мостів. Трасу розчистили близько 23 год., тож пасажири, які виїхали зі Львова у післяобідню пору, додому добралися аж над ранок суботи.

Особливо гарячими були цей та вихідні дні для еменесників. У суботу їм довелось тягнути брестський автобус зі школярами, які їхали на змагання у Чорвоноград. На трасі БояничіТудорковичі в корку стояло півсотні автомобілів, чекаючи поки трактор розчистить дорогу.

На допомогу сокальчанам прибув потужний БАТ на гусеницях із 3го спеціаль•ного Центру швидкого реагування ОРС ЦЗ МНСУ з Дрогобича, який розчищав дорогу з Острова на Белз. Там же працював трактор з управління по гасінню териконів, з ДП «Львіввугілля» – щоб могли добратися на роботу шахтарі.

В неділю вже був проїзд на Тартаків, Лучиці, Смиків, до Перетік, на Переспу, Радехів. Найскладніша ситуація залишалась у напрямку Варяж, Русин, де снігові замети досягли 2метрової висоти. Туди ж у понеділок, ще вночі, вирушив БАТ, йому на допомогу прислали трактор Т150. Оскільки райавтодор має лише декілька одиниць техніки, щоб ліквідувати затори на дорогах району, техніку також виділяли фермер Ігор Хом’як, ПАФ «Білий Стік», ПП «Західний Буг», ТзОВ «Галичхутро»,ПП «Агрофірма ім. Б. Хмельницьког», ПАФ «Войславичі», ТзОВ «СОТЕКО», ДП «Львіввугілля» та ін. 19 березня зранку падав сніг. І знову не змогли доїхати рейсові автобуси до Лучиць, Угринова, Перетік…

У зв’язку з важкими погодніми умовами, подекуди не було світла, в т. ч. у Сокалі. За словами начальника РЕМ Зіновія Милика, у суботу 34 години залишались без світла декілька вулиць Сокаля, але лінію швидко полагодили. Не було світла й у Лешкові, Русині, але ситуацію швидко стабілізували.

Валентина БЛУДОВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.