Стислий огляд подій

На території Сокальського району діє сім пунктів обігріву

Вже традиційно в цей осінньо-зимовий період 2018-2019, як і в попередні періоди, у Сокальському районі діють пункти обігріву. За їхню роботу відповідає спеціально сформована група соціального патрулювання.

У неї входять соціальні робітники сокальського районного Територіального центру соціального обслуговування, дільничі інспектори адміністративних дільниць та фахівці Сокальського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді. Така група є сформована при кожній сільській, селищній, міській радах.

Як розповідає Сокаль FM директор Територіального центру соціального обслуговування Тетяна Бугай, вони діють ще із 2013 року згідно розпорядження голови Сокальської РДА. Щороку перед початком осінньо-зимового періоду збирається Координаційна рада для забезпечення здійснення відповідного соціального патрулювання. Власне, ці групи соціального патрулювання організовують пункти обігріву у період сильних морозів, аби уникнути переохолодження мешканців району, а ще у випадку НС. В основному така робота спрямована на самотніх людей, а ще безхатченків. Одне з головних завдань: виявляти таких осіб і надавати їм необхідну допомогу. Головними місцями, де можна отримати таку допомогу є пункти обігріву, вони діють увесь осінньо-зимовий період, не зважаючи на позначку температури на градуснику.

Як розповідає Тетяна Бугай, на території Сокальського району діє 7 таких пунктів обігріву, 5 з них цілодобові. У Сокалі є три цілодобові пункти обігріву: по вулиці Івана Франка, 11 в приміщенні БФ «Карітас», там є аж 14 ліжко-місць, по вул. Яворницького, 80 в приміщенні колишнього Автодору, там можуть вмістити 6 людей, також по ву. Яворницького, 26 у приміщенні СЦРЛ, де є 10 ліжко-місць і цілодобовий в Сокалі пункт обігріву діє в сокальського районного Територіального центру соціального обслуговування. За словами директора центру, усі пункти діють, люди вже неодноразово зверталися туди, грілися.

Ще один цілодобовий пункт обігріву діє в місті Белз: по вул. Восьмого Березня, 11 в приміщенні Белзької районної лікарні, де максимум є 5 ліжко-місць, а денний пункт в Белзі знаходиться за цією ж адресою: вул. Восьмого Березня, 11 у Відділенні Сокальського районного терцентру соціального обслуговування і останній пункт, де ви можете зігрітися є в Угневі по вул. Равській, 19 у Хоспіс-лікарні, там є аж 25 ліжко-місць. Усі ці пункти облаштовані для того аби уникнути переохолодження людей, туди завжди можна зайти, погрітися, випити гарячого чаю.

Нагадаємо, ще раз, якщо ви змерзнули, ви можете легко звернутися у 7 пунктів обігріву, які діють на території сокальського району: чотири в Сокалі, два в Белзі та один в Угневі. Якщо ж ви виявили людину, якій необхідна допомога дзвоніть на номер швидкої допомоги: 103.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.