Стислий огляд подій

На Золочівщині діють закордонні благодійні ініціативи для допомоги внутрішньо переміщеним особам

З початком війни багато людей залишили свої домівки, рятуючись від небезпеки та знайшовши прихисток в інших регіонах нашої держави. В Золочівському районі зараз перебувають понад 12 тис. українців, що переїхали з територій активних бойових дій. З них близько 900 тимчасово поселені в комунальних, державних та інших закладах.

Найбільше осіб в комунальній сфері прихистили в Золочівській та Красненській громадах. Для осіб цієї категорії в громадах організовано всебічну підтримку – діють гуманітарні штаби, в яких акумулюється надходження від благодійників, волонтерів та небайдужих людей. Ця допомога використовується для забезпечення базових потреб, що наразі виникають у людей, які тікають від війни та розпочинають жити на новому місці.

Великий внесок у надходженні гуманітарної допомоги надають закордонні благодійники. На Золочівщину з країн Європи та світу постійно прибувають гуманітарні вантажі від наших іноземних друзів, закордонних, міжнародних благодійних організацій та фондів, таких як – «World central kitchen», «Hart Voor Oost-Europa», «HelpAge International», «Save the Children» та багато інших. У співпраці із вітчизняними громадськими організаціями для внутрішньо переміщених осіб передаються продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, одяг та інші необхідні речі.

Сьогодні в дуже важкий для нашої країни час, ми високо цінуємо благодійні ініціативи наших партнерів і висловлюємо щиру вдячність за їхню людську турботу та допомогу.

65855901
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.