Стислий огляд подій

Поліцейські готові забезпечити публічний порядок на Львівщині під час Великодніх свят

Правоохоронці й надалі несуть службу у посиленому режимі, основні зусилля скеровуючи на попередження та недопущення вчинення кримінальних злочинів, правопорушень та на забезпечення публічного порядку.

У Львові та в області під час Великодніх свят охорону публічного порядку забезпечуватимуть співробітники усіх служб та підрозділів поліції Львівщини, Управління патрульної поліції, рятувальники, військовослужбовці Національної гвардії України, а також офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

«Ми ретельно проаналізували оперативну обстановку на Львівщині, визначили завдання, провели необхідні розрахунки особового складу та готові до будь-яких ситуацій. Сподіваюсь, що Великдень на Львівщині пройде без порушень правопорядку і закликаю усіх мешканців бути відповідальними. У країні воєнний стан, тому не забувайте про правила безпеки. Спокійних вам свят», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

В суботу та неділю, 4 та 5 травня, правоохоронці патрулюватимуть поблизу храмів, де відбуватимуться освячення пасок та Великодні богослужіння. Буде збільшено кількість нарядів для попередження та оперативного реагування на правопорушення, створені додаткові слідчо-оперативні групи, а також мобільні вибухотехнічні групи, до патрулювань залучатимуться кінологи зі службовими собаками.

Поліцейські закликають мешканців Львова та області, а також гостей нашого міста, не порушувати публічний порядок та бути взаємоввічливими. Не зловживайте спиртним і поводьтесь відповідально.

Нагадуємо, на території Львівщини комендантська година діє з 00.00 до 05.00! Якщо ви стали жертвою чи очевидцем скоєння злочину або правопорушення, повідомляйте про це на оперативну лінію 102, у територіальні підрозділи поліції або звертайтесь до поліцейських безпосередньо на вулиці. У такий самий спосіб повідомляйте про підозрілі предмети, виявлені у публічних місцях.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews