Стислий огляд подій

Понад 20 дітей-ВПО повернулися з Нідерландів після тритижневого відпочинку

Внутрішньо переміщені діти проживають на території Червоноградського району.

З Нідерландів повернулись 26 дітей-ВПО, які відпочивали за кордоном упродовж 21 дня. Ці діти проживають у Червоноградському районі. Йдеться про дітей, батьки яких нині воюють чи загинули на фронті, діти з багатодітних сімей та сироти віком до 14 років.

«Ця поїздка стала можливою завдяки червоноградцю Юрію Шульському, що проживає у Нідерландах та співпрацює з фундацією Stichting Kinderhulp Тsjernobylramp, яка вже багато років допомагають білоруським сім’ям, котрі постраждали від Чорнобильської АЕС. Цьогоріч фундація вирішила допомогти українським сім’ям, аби діти відпочити від тривог. Дітей супроводжували волонтери, також переселенці з Бучі та Ірпеня, які добре володіють мовою», – зазначила організаторка поїздки Руслана Кужельна.

Всі діти жили в межах одного району у родинах місцевих нідерландців. До 18 липня юні українці мали можливість долучитись на навчального процесу та вивчати мову. Спільно організовували різноманітні ігри та творчі вечори. Всі витрати брала на себе фундація Stichting Kinderhulp Тsjernobylramp.

Напередодні, на кордоні разом з батьками та організаторами поїздки зустріли юних українців. Батьки, які зустрічали своїх дітей, в добрих українських традиціях подарували коровай для нідерландців.

Голос Сокальщини на GoogleNews