Головна / Стислий огляд подій / Сокальська РДА: Станом на 13 квітня експрес-тест дав позитивний результат ще у 4 мешканців Сокальського району

Сокальська РДА: Станом на 13 квітня експрес-тест дав позитивний результат ще у 4 мешканців Сокальського району

Станом на 13 квітня експрес-тест дав позитивний результат ще у 4 мешканців Сокальського району. Про це повідомили у Сокальській РДА.

Для остаточного встановлення діагнозу робиться забір біологічного матеріалу на полімеразно-ланцюгову реакцію (ПЛР). І в разі позитивного ПЛР остаточно встановлюється діагноз COVID – 19. Очікуємо результатів лабораторних досліджень.

Також в Сокальській РДА поінформували про те, що у мешканця міста Сокаля, у якого в місцевій лікарні попередній тест виявив коронавірус, в результаті аналізу полімеразно-ланцюгової реакції – результат негативний.

В свою чергу на Львівщині мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.

Священик із Червонограда, у якого в суботу підтвердили коронавірусну інфекцію, проводив минулої неділі богослужіння і причащав!? До того ж, весь минулий тиждень вів активне життя, ходив по місту і спілкувався з великим колом людей…

Комунальні служби в Сокалі провели дезінфекцію можливих місць перебування осіб з підозрою на COVID-19

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!