Стислий огляд подій

Сокальська громада отримала картосхему території

Від 25 вересня кожна громада може вільно завантажити картосхему своєї території. Це стало можливим завдяки ініціативі Мінрегіону та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

В тому числі користувачі мають можливість завантажити мапу Сокальської територіальної громади.

В ході децентралізації повноваження органів місцевого самоврядування територіальних громад поширилися на усю територію країни і вже не обмежуються територіями населених пунктів. Щоб чітко розуміти свої межі, бачити, що і де знаходиться на їхній території, громадам потрібна проста і зрозуміла картографічна підоснова. Це дозволить більш ефективно управляти територією, інвентаризувати майно і ресурси, планувати розвиток громади. Тому ми спільно з партнерами і створили картосхеми для усіх громад. Вони вже є у вільному доступі. Наголошу при цьому, що картосхеми не визначають юридичних меж громад, їх встановлення – наступний крок, який ми робитимемо спільно з Держгеокадастром, – сказав під час презентації Вячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України.

Новоутвореним органам місцевого самоврядування, на жаль, недостатньо інформацією про межі адміністративно-територіальних одиниць. Тому і виникла необхідність розробки таких картосхем. На нашу думку, це допоможе громадам приймати управлінські рішення. Крім того, картосхеми можуть стати основою для більш просунутих інструментів з обліку ресурсів громад, планування їхнього розвитку тощо, – зазначив Євген Побережний, спеціаліст із виборів та врядування Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Переглянути мапу можливо тут за посиланням

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.