Стислий огляд подій

Синоптики попередили про надзвичайну пожежну небезпеку, грози та шквали на Львівщині

Синоптики попередили про надзвичайну пожежну небезпеку на 23 – 26 травня

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що по місту Львову та побласті упродовж 23 – 26 травня збережеться надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

Закликаємо дотримуватись правил пожежної безпеки.

Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності, що заборонене в Україні, загрожує штраф, розміром від 3 060 до 6 120 грн, а для посадових осіб – від 15 300 до 21 420 грн. За ті ж дії, вчинені на території заповідників, паліям загрожує штраф у розмірі від 6 120 до 12 240 грн. А у воєнний час такі дії прирівнюють до диверсій, що передбачає кримінальну відповідальність (ув’язнення, строком від 10 до 15 років).

24 травня вдень буде гроза, шквал 15 – 20 м/с, град.

Нагадуємо правила поведінки під час грози:

– вдома зачиніть вікна та двері; вимкніть з мережі усі електричні прилади – вони притягують блискавки, зокрема й телефон – є загроза влучання блискавки під час розмови.

– на вулиці не ховайтесь під деревами, бо вони притягують блискавки; також є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись від поривів вітру і завдати шкоди; уникайте металевих парканів, рекламних щитів, опор електропередач і, в жодному разі, не розкривайте парасольки, якщо маєте її з собою – металеві прути притягують розряди.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання повідомляти на «Гарячу лінію» міста за номером 15-80.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/emergency/301769-na-zavtra-sinoptiki-prognozuyut-grozu-shkval-ta-grad

Голос Сокальщини на GoogleNews