Стислий огляд подій

Тімоті Снайдер побував у Львові та висадив дерево у центрі міста

У Львові з візитом перебуває американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер. Сьогодні він відвідав Ратушу, зустрівся з міським головою Андрієм Садовим та залишив запис у Книзі почесних гостей Львова.

«Маю надію, що це місто і ця країна вийдуть з цієї війни ще красивішими і сповненими надії. Це велика честь вчитися в українців», – написав Тімоті Снайдер у Книзі почесних гостей Львова.

Опісля Тімоті Снайдер висадив на пл.Катедральній дерево – робінію умбракуліфера.

«Один із найбільших адвокатів України у світі, професор Єльського університету Тімоті Снайдер сьогодні – у Львові. Він попереджав про небезпеку для світу, яку несе росія, ще задовго до початку війни у 2014 році.

Тімоті впевнений, що російська імперія має програти свою останню війну, бо мир можливий тільки після перемоги України.

Тепер на площі Катедральній буде рости дерево Тімоті Снайдера.

Переможемо у війні і пан професор прочитає тут свою лекцію про свободу», – написав на своїй Facebook-сторінці міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, вчора у Львові видатний історик прочитав лекцію студентам Українського католицького університету. Також Тімоті Снайдер зустрівся з військовим, який читав в окопі його книгу «Шлях до несвободи».

Довідка

Тімоті Девід Снайдер — американський історик та письменник, професор Єльського університету, фахівець з історії Східної Європи. Дослідник націоналізму, тоталітаризму та голокосту. Дійсний член Наукового товариства ім. Шевченка в Америці.

Голос Сокальщини на GoogleNews