Стислий огляд подій

У Львові на ділянці від вулиці Яцкова до Бортнянського вже монтують трамвайну колію

Реконструкція вул. Шевченка: на ділянці від вул. Яцкова до вул. Бортнянського вже монтують трамвайну колію

Триває ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка. За інформацією ЛКП «Львівавтодор», підрядна організація ТзОВ «Онур» проводить активні роботи на двох відрізках. Так, на відрізку від вул. Яцкова до вул. Бортнянського вже монтають трамвайну колію, а на ділянці від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого прокладають інженерні мережі.

«Триває реконструкція вул. Шевченка на двох відрізках. На відрізку дороги від вул. Яцкова до вул. Бортнянського триває монтаж трамвайної колії, також вже взялися облаштовувати тротуар. На відрізку від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого продовжуються роботи з прокладання інженерних мереж – водопроводу, колектора та ін.», – повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачено реконструкцію всіх інженерних мереж, влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Також влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення, влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Голос Сокальщини на GoogleNews