Стислий огляд подій

Від сьогодні трамваї №1 та №2 курсують за частково зміненими маршрутами

Сьогодні, 25 серпня, у Львові розпочинають демонтаж аварійної підпірної стінки на вул. Бандери – на перехресті з вулицями Дорошенка та Генерала Чупринки. Як наголошують у ЛКП «Львівавтодор», підпірна стінка перебуває в незадовільному стані та є небезпечною, оскільки може обвалитися в будь-яку мить, особлива загроза – в період сильних злив. Натомість тут облаштують земляний відкос та громадський простір з новими зеленими насадженнями.

На час робіт одна смуга вул. Бандери вздовж стінки закрита для руху. На другій смузі для автотранспорту організували двосторонній рух. Відтак, громадський автотранспорт, який тут курсує, працює без змін.

А трамваї №1 та №2, на час демонтажу, оминають це перехрестя в напрямку з центру міста. В напрямку до центру міста «одиничка» та «двійка» курсують за звичними маршрутами.

Як уточнили у ЛКП «Львівелектротранс», від сьогодні трамваї маршруту №1 з Погулянки на залізничний вокзал курсують по вул. Підвальній – вул. Городоцькій. А у зворотному напрямку – за звичним маршрутом: по вул. Бандери – вул. Дорошенка. Перший рейс з залізничного вокзалу – о 6.24, останній – 21.11. З Погулянки перший рейс – о 6.40, останній – о 21.50.

На час робіт трамваї №2 із вул. Пасічної на вул. Коновальця їдуть по вул. Франка – вул. Вітовського – вул. Нечуй-Левицького. У зворотному напрямку «двійка» курсує за звичним маршрутом. Перший рейс з вул.Пасічної – о 6.30, останній – о 21.12. З вул. Коновальця перший рейс о 6.41, останній – о 21:50.

«Ці тимчасові маршрути за кілометражем залишаються такими ж, як і звичні. Відповідно, незмінними будуть і інтервали руху. Відтак, середній інтервал руху для маршруту № 2 складає орієнтовно 7-8 хв, а для «одинички» – 11-12 хв», – кажуть у ЛКП «Львівелектротранс».

Виконати всі роботи та відновити рух електротранспорту за звичними маршрутами планують до 15 жовтня цього року.

Голос Сокальщини на GoogleNews