Стислий огляд подій

Відійшов у вічність відомий лікар зі Львова, керівник міської лікарні у Брюховичах – Валерій Першин

Стало відомо, що сьогодні до вічності відійшов Валерій Першин, багаторічний керівник міської лікарні у Брюховичах. Львівська громада висловлює щирі співчуття рідним, друзям та усім, хто знав лікаря.

Сумну звітску повідомили у міській раді Львова.

«Всі, хто хоча б раз зустрічались з ним, знають про ту високу планку реабілітації, яку він задав у Львові.

Я пригадую ще давно, коли ця галузь не була добре розвинута, всі хотіли потрапити до Першина. Він не дав забрати і знищити, та приклався до розвитку.

Сьогодні, коли почув про цю втрату, перше, що подумав – пан Валерій був тою людиною, яка заклала першу цеглинку для розвитку реабілітації у Львові.

Світла Памʼять!», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Прощання з Валерієм Першином відбудеться 6 лютого у церкві Введення в Храм Пресвятої Богородиці у Брюховичах (вул. Курортна, 6). Парастас розпочнеться о 19:00.

Чин похорону відбудеться 7 лютого у тому ж храмі. Початок – об 11:00. Поховають Валерія Першина на цвинтарі у Брюховичах.

 

Біографічна довідка

Першин Валерій Федорович (1941 – 2024).
Першин Валерій Федорович (1941 – 2024).

Першин Валерій Федорович (1941 – 2024).

У 1971 р. закінчив лікувальний факультет Львівського державного медичного інституту. Роботу лікаря почав на посаді терапевта Жидачівської центральної районної лікарні у 1971 р.

З 1976 до 1977 р. був клінічним ординатором за спеціальністю “Кардіологія” у Львівському державному медичному інституті.

Із січня до серпня 1977 р. працював у 7-мій міській лікарні – був завідувачем відділення реабілітації хворих, які перенесли інфаркт міокарда. А вже із серпня 1977 до травня 1979 р. виконував обовʼязки головного лікаря 7-ї міської лікарні. У травні 1979 р. став головним лікарем цієї лікарні.

Очолював 7-му міську лікарню до березня 2022 року. Саме тоді, під час реформи, лікарня увійшла до Першого медичного об’єднання Львова. Тож з березня 2022 року і до сьогодні – був радником генерального директора Першого медоб’єднання.

За сумлінну працю і активну участь у суспільному житті, був нагороджений значком «Відмінник охорони здоров’я». Мав вищу кваліфікаційну категорію з кардіології. У 2001 році було присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Голос Сокальщини на GoogleNews