Головна / Стислий огляд подій / Як правильно вибрати зимову шину

Як правильно вибрати зимову шину

Дорогі водії, хотілося б вам нагадати про те, що ви і самі прекрасно знаєте – скоро зима! Не дивлячись на те, що всі це знають, багато водіїв, забуваючи про цей факт, продовжують їздити на літній гумі, аж поки грім не вдарить та сніг не випаде . А це, як ви знаєте і бачили , дуже чревате наслідками.

Нікому не хочеться втратити своє здоров'я, частини тіла або життя взагалі – чи не так?І для цього (один із способів ) потрібно переходити на зимову гуму вчасно.

Але багато водіїв можуть заперечити тим, що зручніше їздити круглий рік на " всесезонці" і не міняти зимові та літні . Дозвольте вам заперечити ! Інженери автомобілебудування проводили випробування трьох видів шин – літньої, зимової та всесезонної. Так от, влітку найкращими виявилися літні шини, а на другому місці, що дивно, були зимові! Всесезонним ж дісталося почесне третє місце. Схожа картина йшла і з зимовим часом року. Так що використання всесезонної гуми ми вам вкрай не радимо.

Кілька порад з використання шин. Купуйте тільки шини відомих компаній, довіряйте монтаж тільки професіоналам, що працюють на СТО, при купівлі нових шин зробіть їх обкатку, щоб було краще зчеплення з трасою.

Невелике нагадування – при заміні гуми найкраще (звичайно, якщо є така можливість), щоб у вас був комплект зимових шин на інших дисках. Таким чином не потрібно буде демонтувати покришку зі старого диска і натягувати на нього нову.

Для поліпшення зовнішнього вигляду вашого автомобіля ви можете використовувати низькопрофільні шини. Правда, тоді доведеться міняти і диски і підбирати і те й інше безпосередньо для вашого автомобіля. Ну а про це більше інформації на сайті http://mvo.ua/ .

Всім ні цвяха, ні жезла, ні слизької дороги на літніх шинах!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!