Стислий огляд подій

Волонтери Львівщини пройшли курс «Перша медична допомога»

По завершенню навчання учасники отримали сертифікати від Мальтійської служби допомоги

Управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації та Львівський обласний молодіжний центр спільно з Мальтійською службою допомоги ініціювали проведення курсів «Перша домедична допомога» для волонтерів Львівського обласного молодіжного центру, «СпівДія Хабу» та Порохової вежі. Два чотиригодинні курси вже провели для 20-ти волонтерів.

«На мою думку, навички, які здобуваєш під час курсу домедичної допомоги є важливими в повсякденні для кожної людини. Під час повномасштабної війни ці знання важко переоцінити. Тому що це турбулентний час, який приносить з собою відчуття невизначеності. Ми повинні бути готовими до різного розвитку подій. Тому це навчання організовується вже вдруге. Наразі це відповідальність кожного з нас – мати достатньо вмінь та навичок, щоб врятувати не лише своє життя, а й життя своїх близьких», – зазначила Богданка Пилипчук, провідний фахівець Львівського обласного молодіжного центру.

Програма відповідає змісту і методиці навчання курсу з першої домедичної допомоги Мальтійської служби допомоги, а також рекомендаціям Європейської Ради реанімації, враховуючи «Порядки надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах немедичними працівниками».

Голос Сокальщини на GoogleNews