Стислий огляд подій

20 лютого у Дрогобичі та Стебнику проведуть скорботні віче

У вівторок, 20 лютого, минатиме 10-та річниця пам’яті Небесної Сотні. З подій на Майдані Незалежності розпочались державостверджуючі процеси та спротив українців проросійському курсу. Молодь вийшла на Майдан з плакатами, аби відстояти європейський вибір та демократичні цінності. Мирна акція перетворилась у кровопролитний захід та справжню розправу над учасниками Революції.

Людей, які поклали свої життя за вільну, демократичну, європейську Україну назвали Небесною Сотнею. Однак Революція Гідності поклала початок подальшій боротьбі з сусідом-агресором, який анексував Крим, посягнув на Донбас та Луганщину, а з лютого 2022 року вчинив повномасштабне вторгнення на територію України.

Щорічно пам’ять полеглих на Майдані патріотів вшановують 20 лютого скорботними віче.

У Дрогобичі скорботне віче відбудеться о 15:00, 20 лютого, у сквері Героїв Небесної Сотні. У Стебнику – о 15:00, 20 лютого, на Майдані Шевченка.

У селах громади відбудуться години пам’яті, майстер-класи з виготовлення символічних ангелів, флешмоби та літературні вечори.

У Музеї Дрогобиччина 19-20 лютого відбудуться символічні виставки та зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні, презентації та тематичні екскурсії.

Голос Сокальщини на GoogleNews