Стислий огляд подій

Яворівський район прийняв 111 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з інших областей

Зокрема, на територію Яворівщини прибули діти з Сумської, Харківської, Донецької, Житомирської та Київської областей. 9 дітей – Вихованці ДБСТ,  16- діти – сироти, 16 складні життєві обставини, 2- діти без супроводу батьків, 68- діти, позбавлені батьківського піклування. Діти отримали прихисток у Яворівській, Судововишнянській та Шегинівській громадах.

Служби у справах дітей району допомагають дітям з продуктами, речами та всім необхідним. Спільними зусиллями підтримуємо дітей та дбаємо про їхню безпеку.

Зазначимо, на території Львівської області від початку війни розселили понад 1000 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них на лікування за кордон скерували майже 300 дітей-сиріт.

Заклади охорони здоров’я області надали стаціонарну медичну допомогу 10 тисячам  внутрішньо переміщених осіб, з них 3000 – діти.

Окрім того, Львівська обласна військова адміністрація та «Humanitarian Aid & Rescue Project» (HARP) уклали Меморандум про порозуміння. Відповідно до нього, HARP допомагатиме евакуйовувати дітей та незахищені верстви населення з небезпечних місць до безпечного притулку.

Голос Сокальщини на GoogleNews