Стислий огляд подій

Зі Львова понад 70 онкохворих дітей відправлено до Польщі

Працівники комунального закладу Львівської обласної ради  «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» повідомили, що понад 70 хворих раком українських дітей доправили на лікування до Республіки Польща.

«За останній тиждень це уже третій виїзд важкохворих дітей на подальше лікування за кордон. Більшість пацієнтів цього гуманітарного конвою евакуйовані з областей України, де тривають активні бойові дії – з Києва, Харкова, Запоріжжя, Вінниці, Дніпра, Одеси, Миколаєва. Наразі діти прямують у клініки Жешува, Варшави, Кракова. Далі залежно від стану і потреб пацієнтів їх прийматимуть і медичні заклади інших країн – Італії, Франції, Німеччини тощо», – повідомляють львівські медики.

Колектив Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру невтомно приймає новоприбулих дітей з різних областей. У Львові пацієнтів обстежують, надають необхідну медичну допомогу, відновлюють  документи, роблять переклади документів різними мовами та відряджають на лікування за кордон. Польські медики ініціювали перевезення українських дітей разом з матерями, або бабусями. З рідними, в родинному колі, діти почуватимуться спокійно. «Онкохворі діти зараз ведуть подвійну боротьбу – з війною і з хворобою», – наголошують лікарі.

Для евакуації маленьких пацієнтів, стан яких важкий, комунальний заклад Львівської обласної ради  «Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф» виділив медичні автомобілі, а також медичний супровід до кордону.

Лікарі дякують за постійне сприяння колективу Генерального Консульства Республіки Польща  у Львові та особисто  консулу Рафалові Коцоту, а також усім, хто допомагає маленьким пацієнтам і дбає про їхню безпеку.598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.