Головна / Новини райдержадміністрації / В Сокальському районі відправлено на оздоровлення 125 дітей

В Сокальському районі відправлено на оздоровлення 125 дітей

Станом на 25.07.2018 р. управлінням соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації скеровано на оздоровлення та відпочинок 125 дітей пільгових категорій району. За кошти з державного бюджету скеровано на оздоровлення 29 дітей пільгових категорій району, а саме: 15дітей-УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса), 14 дітей-МДЦ «Артек» (Київська обл., м.Пуща Водиця).

За кошти з обласного бюджету скеровано на оздоровлення та відпочинок 59 дітей пільгових категорій району. Діти відпочивали в оздоровчих таборах, які знаходяться на території Львівської області та на узбережжі Чорного моря.

На виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей учасників АТО 36 дітей учасників АТО скеровано на відпочинок в ОЛК «Ровесник».

Станом на 25.07.2018р. скеровано на оздоровлення та відпочинок 56 дітей учасників бойових дій (АТО).

На запрошення Посольства Хорватії в Україні одна дитина з Сокальського району, батько якої загинув в зоні проведення антитерористичної операції, скерована на відпочинок на о.Црес, (Республіка Хорватія).

«Оздоровча кампанія-2018» продовжується і діти пільгових категорій району будуть мати змогу оздоровитись та відпочити як в межах Львівської області, так і на узбережжі Чорного моря.

Станом на 25.07.2018р. в управлінні соціального захисту населення є в наявності 2 пільгові путівки з 50% доплатою до вартості путівки в «УДЦ «Молода гвардія»» у розмірі 4131,75 грн. Заїзд з 06.08.-до 26.08.2018р., вік дітей від 7 до 17 років включно. Право на придбання даної путівки мають діти пільгових категорій:

•діти-сироти, позбавлені батьківського піклування;

•діти учасників бойових дій (АТО);

•діти з малозабезпечених сімей;

•діти з багатодітних сімей;

•діти постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи;

•діти з інвалідністю;

•обдаровані та талановиті;

• діти, зареєстровані, як внутрішньо-переміщені особи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!