З сесії райради

2 лютого відбулася сесія Червоноградської міської ради

На пленарному засіданні сесії депутати внесли зміни до бюджету Червоноградської міської ради на 2023 рік, якими, зокрема, передбачається спрямувати 300 000 грн КП «Червонограджитлокомунсервіс» на погашення заборгованості по придбанню євроконтейнерів, а 99 800 грн виділено на закупівлю лавок для облаштування захисних споруд цивільного захисту (ПРУ та підвальних приміщень), які використовуються для укриття учасників освітнього процесу. Окрім того, 126 000 грн передбачено спрямувати на придбання спареного котла для навчально-виховного комплексу села Поздимир.

Про проведену у 2022 році роботу прозвітувала заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Надія Земницька. Як зауважила заступниця міського голови, минулого року від міжнародних і українських донорів наша громада отримала понад 715 тон гуманітарної допомоги. Відтак у військові частини, на передову і благодійні фонди місто передало 712 тон допомоги. Гуманітарний штаб задовольнив 644 медичних запити для внутрішньо переміщених осіб, 4600 запитів на продукти, засоби гігієни, одяг, дитяче харчування тощо. 9 тонн продуктів і засобів гігієни були виділені від міського Товариства Червоного Хреста України, 1988 наборів від організації World Central Kitchen.

Для перевезення посилок нашим бійцям було здійснено понад 15 поїздок на передову. Загалом з початку повномасштабного вторгнення  в цілому по Україні провели 526 відправлень. Гуманітарний штаб від імені Червоноградської громади для потреб ЗСУ відправив 8 автомобілів, 1 авто переоформляється для міського центру комплектування.

За цей час Червоноград уклав партнерські стосунки з трьома містами: Ольденбург (Німеччина), Вельмієра (Латвія) і Маріямполе (Литва).  Триває співпраця з більш як 10 фондами та організаціями, які допомагають нашій громаді провадити свою діяльність, враховуючи ті виклики, що стоять сьогодні перед Україною.

«Дякую депутатському корпусу за спільну роботу. Хоча іноді поміж нами виникали непорозуміння, я вдячна вам за підтримку та допомогу у втіленні ідей. Однак, я прийняла для себе рішення , що цей звіт і мій виступ у стінах ради буде останнім. Тож на наступному засіданні сесії  прошу розглянути мою заяву про звільнення» – завершила свій звіт Надія Земницька.

На засіданні сесії депутати проголосували за безоплатну передачу з балансу виконавчого комітету Червоноградської міської ради спеціалізованого автопаливозаправника, 3G модему Starlink, двох тепловізорів та квадрокоптера військовій частині ТО910. Окрім того 2 квадрокоптера буде передано на баланс військової частини ТО998, а два тепловізора, квадрокоптер та апаратний комплекс KVSANNIDRON-G6 отримає в/ч ТО284.

Розглянувши звернення відділу культури Червоноградська міська рада також погодила питання  про проведення реконструкції будівлі Соснівської музичної школи з метою перепрофілювання  частини її приміщень під житло для внутрішньо переміщених осіб, з їх подальшим використанням як туристичного готелю-хостелу.

Голос Сокальщини на GoogleNews