З сесії райради

Сокальська районна рада розгляне питання невиплати зарплати шахтарям

Питання невиплати зарплати шахтарям ДП «Львіввугілля» розглянуть на позачерговій сесії Сокальської районної ради. Таке рішення було прийнято на засіданні президії, яке пройшло 16 травня, під головуванням заступника голови Сокальської районної ради Василя Бойка.

Голос Сокальщини вже повідомляв про те, що Львіввугілля залишилося без основного покупця своєї продукції. Про це – детальніше у нашій статті.

Він повідомив, що до райради звернулись голови шахтарських профспілкових організацій, керівництво ДП «Львіввугілля» через невиплату заробітної плати вугільникам Прибужжя. Захищаючи своє конституційне право на зарплату, шахтарі вдалися до акції протесту, яка відбулась 15 травня в Києві.

Тому, голова Сокальської районної ради зініціював проведення позачергової сесії, на якій пропонується прийняти звернення на підтримку шахтарів Львівського вугільного басейну.

В результаті президія одноголосно підтримала порядок денний 39 позачергової сесії Сокальської районної ради. Пленарне засідання відбудеться 17 травня, о 10 годині в сесійній залі Сокальської районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.