Головна / Цікаво знати / Голова Сокальської районної ради зустрівся із представниками лицарського ордена Архистратига Михаїла.

Голова Сокальської районної ради зустрівся із представниками лицарського ордена Архистратига Михаїла.

12 лютого голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із представниками лицарського ордена Архистратига Михаїла. В ході розмови йшлось про національно-патріотичне виховання української молоді.

Микола Пасько розповів що в Сокальському районі діє програма «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки». В її межах, у 2019 році був розроблений проєкт «Стежками Героїв Сокальщини» – унікальний електронний посібник з історії Сокальського краю. Він містить інформацію про події, що відбувались на наших теренах, про видатних людей Сокальщини: новітніх Героїв та учасників національно-визвольної боротьби минулого століття.

Очільник району продемонстрував лицарям, як діє ця електронна платформа, що містить три розділи: «Герої сучасності», «Історичні постаті» та «Визначні місця». Гості мали можливість переглянути сюжет про нашого земляка, молодшого сержанта Олега Галатюка, який трагічно загинув 22 грудня 2015 року в зоні АТО.

На завершення зустрічі присутні обговорили шляхи співпраці у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 + шестнадцать =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!