Головна / Футбол / Расписание матчей чемпионата Сокальщины по футболу

Расписание матчей чемпионата Сокальщины по футболу

Чемпіонат Сокальщини з футболу

Вища ліга

1 тур: 4 травня

Поториця – Хоробрів – 4:0
Волсвин – Соснівка – 1:0
Двірці – Карів – 3:0
Сілець – Острів – 0:1

2 тур: 11 травня

Соснівка – Двірці Карів – Волсвин Острів – Поториця Хоробрів – Сілець

3 тур: 18 травня

Двірці – Волсвин Поториця – Соснівка Острів – Хоробрів Сілець – Карів

4 тур: 1червня

Волсвин – Сілець Хоробрів – Двірці Соснівка – Острів Карів – Поториця

5 тур: 8 червня

Острів – Волсвин Карів – Хоробрів Сілець – Соснівка Поториця – Двірці

6 тур: 15 червня

Двірці – Острів Соснівка – Карів Поториця – Сілець Хоробрів – Волсвин

7 тур: 22 червня

Сілець – Двірці Карів – Острів Хоробрів – Соснівка Волсвин – Поториця

Перша ліга

Група "А"

1 тур: 4 травня

Стенятин – Перетоки – 2:0Шпиколоси – Горбків – 2:1Свитазів – Перв'ятичі – 5:1Торки – Боб'ятин – 0:4Тартаків – Смиків – 7:1

2 тур: 11 травня

Перв'ятичі – Торки Смиків – Стенятин Перетоки – Шпиколоси Боб'ятин – Тартаків Горбків – Свитазів

3 тур: 18 травня

Шпиколоси – Стенятин Боб'ятин – Смиків Торки – Горбків Тартаків – Перв'ятичі Свитазів – Перетоки

4 тур: 1 червня

Перв'ятичі – Боб'ятин Горбків – Тартаків Перетоки – Торки Стенятин – Свитазів Смиків – Шпиколоси

5 тур: 8 червня

Свитазів – Шпиколоси Торки – Стенятин Тартаків – Перетоки Боб'ятин – Горбків Перв'ятичі – Смиків

6 тур: 15 червня

Горбків – Перв'ятичі Перетоки – Боб'ятин Стенятин – Тартаків Шпиколоси – Торки Смиків – Свитазів

7 тур: 22 червня

Торки – Свитазів Тартаків – Шпиколоси Боб'ятин – Стенятин Перв'ятичі – Перетоки Горбків – Смиків

8 тур: 6 липня

Перетоки – Горбків Стенятин – Перв'ятичі Шпиколоси – Боб'ятин Свитазів – Тартаків Смиків – Торки

9 тур: 13 липня

Тартаків – Торки Боб'ятин – Свитазів Перв'ятичі – Шпиколоси Горбків – Стенятин Перетоки – Смиків

 

Перша ліга

Група "Б"

1 тур: 4 травня

Забужжя – Теляж – 3:3Глухів – Муроване – 1:0Комарів – Варяж – 6:3Себечів – Гута – 0:1

2 тур: 11 травня

Гута – Глухів Ванів – Забужжя Теляж – Комарів Варяж – Себечів

3 тур: 18 травня

Муроване – Гута Глухів – Варяж Себечів – Теляж Комарів – Ванів

4 тур: 1 червня

Забужжя – Комарів Ванів – Себечів Теляж – Глухів Варяж – Муроване

5 тур: 8 червня

Гута – Варяж Муроване – Теляж Глухів – Ванів Себечів – Забужжя

6 тур: 15 червня

Комарів – Себечів Забужжя – Глухів Ванів – Муроване Теляж – Гута

7 тур: 22 черня

Варяж – Теляж Гута – Ванів Муроване – Забужжя Глухів – Комарів

8 тур: 6 липня

Себечів – Глухів Комарів – Муроване Забужжя – Гута Ванів – Варяж

9 тур: 13 липня

Теляж – Ванів Варяж – Забужжя Гута – Комарів Муроване – Себечів

 

Перша ліга.

Група"В"

1 тур: 4 травня

Хлівчани – Гірник – 4:1Бутини – Реклинець – 1:2Куличків – Белз – 1:1Межиріччя – Жужеляни – 6:3

2 тур: 11 травня

Белз – Межиріччя Жужеляни – Бутини Куличків – Гірник Бендюга – Хлівчани

3 тур: 18 травня

Реклинець – Жужеляни Бутини – Белз Межиріччя – Гірник Куличків – Бендюга

4 тур: 1 червня

Хлівчани – Куличків Бендюга – Межиріччя Бутини – Гірник Белз – Реклинець

5 тур: 8 червня

Жужеляни – Белз Реклинець – Гірник Бутини – Бендюга Межиріччя – Хлівчани

6 тур: 15 червня
Куличків – Межиріччя Хлівчани – Бутини Бендюга – Реклинець Жужеляни – Гірник

7 тур: 22 червня

Белз – Гірник Жужеляни – Бендюга Бутини – Куличків Реклинець – Хлівчани

8 тур: 6 липня

Межиріччя – Бутини Куличків – Реклинець Хлівчани – Жужеляни Бендюга – Белз

9 тур: 13 липня

Гірник – Бендюга Белз – Хлівчани Жужеляни – Куличків Реклинець – Межиріччя       

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

восемнадцать − четырнадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!