ЛОВА фінансово підтримує стартапи підприємців-учасників війни

ЛОВА фінансово підтримує стартапи підприємців-учасників війни

Це – один із напрямів Концепції  підтримки Захисників та Захисниць, яку напрацювали у Львівській ОВА. 

Підприємці-учасники АТО/ООС та ветерани повномасштабної війни з росією можуть отримати фінансування витрат на реалізацію стартап-проєктів. Йдеться про кошти, які скерують на придбання устаткування, обладнання, інших засобів для виробництва.

Таку можливість надає програма підвищення конкурентоспроможності департаменту економічної політики Львівської ОВА.

Учасниками можуть стати фізичні особи-підприємці, громадяни України, з реєстрацією місця проживання на території Львівської області, які мають статус учасника АТО (ООС), ветерана війни з рф.

Одним з переможців конкурсної програми «Підвищення конкурентоспроможності Львівської області» є Олег Кашляк. Він – колишній начальник служби безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Національної Гвардії України.

Зі самого дитинства пан Олег мріяв стати медиком. Закінчив ветеринарний університет.

Від початку Революції Гідності і до 2016 року займався забезпеченням пальним західного угрупування військ усіх блокпостів на території ведення АТО, де дислокувалась Національна Гвардія України. Паливозаправником він виїжджав в усі крайні точки фронту: від Дебальцеве до станиці Луганської.

Проте, ветеринарна справа не покидала його. Ще в АТО він дбав про бездомних котів і собак, яких там було дуже багато.

У 2021 році разом зі сином започаткував сімейний бізнес у сфері ветеринарії. Після проходження курсів з написання бізнес-плану, пан Олег дізнався про можливості, які надає Львівська ОВА. Подавши заявку, він отримав кошти, за які придбав апарат штучної вентиляції легень.

Минулоріч за станом здоров’я військовослужбовець Нацгвардії пішов на пенсію. Зараз левову частку свого часу пан Олег присвячує розвитку клініки.

Якщо ви учасник АТО/ООС, ветеран повномасштабної війни з росією і також бажаєте взяти участь у програмі, звертайтесь у департамент економічної політики Львівської ОВА та подавайте свій стартап-проєкт. Відбір стартап-проєктів фізичних осіб-підприємців проводять на конкурсній основі.

Про критерії участі та основний пакет документів читайте за посиланням.

Документи необхідно подати у департамент економічної політики Львівської ОВА до 21 вересня за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18 (контактний тел.: 299-92-79).

До слова, цей напрям підтримки ветеранів входить до Концепції  підтримки Захисників та Захисниць, яку напрацювали у Львівській ОВА. Суть Концепції полягає у тому, щоб створити на Львівщині такі умови, за яких наші Захисники та Захисниці, в подальшому – ветерани та ветеранки, успішно ресоціалізуються, знайдуть нові ресурси, відновляться фізично, психологічно, морально та ментально, переосмислять унікальність свого бойового досвіду та знайдуть ефективне застосування для цього досвіду у мирному житті.

Львівська область стала першою в Україні, де впроваджують такого роду програму підтримки ветеранів. 

В межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць у Львівській області управління молоді та спорту Львівської ОВА уже реалізовує програму фізичної та ментальної реабілітації ветеранів війни і членів їхніх сімей «Ліга Нескорених».

А минулої суботи у межах цієї ж концепції Управління туризму та курортів Львівської ОВА організувало сходження на найвищу вершину Львівщини для захисників, які проходять реабілітацію у нашій області. Такі сходження відбуватимуться регулярно. 

На офіційному сайті Львівської ОВА з’явилася кнопка «Захиснику та Захисниці». Перейшовши за посиланням, військовослужбовці можуть дізнатися про всі різні актуальні можливості для них у Львівській області, зокрема про те, як отримати допомогу у започаткуванні бізнесу, здобути нову професію, пройти якісну фізичну та психологічну реабілітацію, стати рушієм позитивних змін у своїй громаді тощо.  

ЛОДА

Голос Сокальщини на GoogleNews