Влада працює

Садовий: Львів спільно з мешканцями вирішуватиме питання водопостачання будинку на вулиці Личаківська

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий провів робочу нараду на місці щодо житлового будинку на вул. Личаківська, 152. Цей будинок переданий місту на обслуговування від Міноборони, а водопостачання у нього є від військового заводу, який підлягає ліквідації. Відтак, міський голова Львова наголосив, що місто, спільно з мешканцями, буде вирішувати питання водопостачання та закріплення земельної ділянки для прибудинкової території.

Про це повідомили у ЛМР.

Будинок переданий місту на обслуговування від Міноборони. Водопостачання у будинок є від військового заводу, який підлягає ліквідації.

фото: Роман Балук

«Тут є 22 квартири, живе майже 100 людей. Ми з ЛКП „Львівводоканал“ домовились, щоб сюди тягнути колодязь і зробити три засувки. Також є питання щодо прибудинкової території, адже ця територія не закріплена за будинком. На це треба дозвіл від Міноборони», — зазначив голова Личаківської РА Іван Лозинський.

Так, мешканці готові звертатись до Міноборони щодо виділення земельної ділянки для прибудинкової території.

«Ми тут долучились до розпуску електроенергії. Квартири усі тут вже приватизовані», — додав Іван Лозинський.

Відтак, місто спільно з мешканцями буде вирішувати питання водопостачання та закріплення земельної ділянки для прибудинкової території.

«Підтримку від міста ви маєте. Ми також від міста скеруємо листи в Міноборони. Ми по воді знайшли варіанти вирішення і це зробимо», — наголосив мер Львова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − 5 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.