Головна / Влада працює / Відбулася скайп-нарада голови Сокальської РДА із головою Львівської ОДА

Відбулася скайп-нарада голови Сокальської РДА із головою Львівської ОДА

У району є додаткова потреба в коштах на заробітну плату працівникам охорони здоров’я.

6 листопада голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, перший заступник голови РДА Ірина Задолинна, голова районної ради Микола Пасько та начальник фінансового управління РДА Галина Леонова взяли участь у спілкуванні голови облдержадміністрації О.М.Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції. Розглядалися наступні питання: про підсумки виконання місцевих бюджетів області за січень-жовтень 2017 року; про забезпечення коштів на оплату праці місцевих бюджетів у 2017 році та оптимізацію мережі бюджетних установ; про планування заходів щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху та зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод у 2018 році; про стан реалізації пілотного проекту «Рука допомоги»; про імплементацію норм Закону України «Про освіту».

За інформацією фінансового управління РДА, станом на 1 листопада 2017 року до бюджету Сокальського району надійшло 186938,4 тис.грн податків та зборів, що становить 124,9% планових призначень на 10 місяців та 107,5% річного плану. Надходження більші відповідного періоду минулого року на 49010,1 тис.грн або 135,5%.

Із 37-ми місцевих рад планові призначення 10-ти місяців виконано всіма місцевими радами.

За інформацією фінансового управлінні Сокальської РДА відомо, станом на 01.11.2017 року по Сокальському району задекларована додаткова потреба на заробітну плату в сумі 1,781 тис.грн. Дана сума рахується по закладах охорони здоров’я. Начальник фінуправління, Галина Леонова зазначила: “За період з початку року суму незабезпеченості фондом оплати праці вдалось скоротити на 3662,0 тис.грн. шляхом виконання заходів, в т.ч. скорочення персоналу та виділення додаткових коштів із районного бюджету в сумі 2467,860 тис.грн. Питання щодо дефіциту коштів на заробітну буде вирішено до завершення бюджетного року.”

Також відомо, що є додаткова потреба в коштах на заробітну плату працівникам охорони здоров’я, яка становить 600 000 грн.

Що стосується закладів освіти, то станом на 01.11.2017 року установи та заклади освіти забезпечені коштами на
оплату праці з місцевого бюджету до кінця 2017 року в повному обсязі.

Голову Львівської обласної державної адміністрації також проінформували, що на виконання ст.26 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 року № 2145-VІІІ, який набрав чинності 28.09.2017 року, згідно якого педагогічні та інші працівники закладу загальної середньої освіти призначаються на посади та звільняються з посад керівником цього закладу, відповідно усі особові справи та трудові книжки педагогічних працівників
станом на 01.11.2017 року передано у навчальні заклади Сокальського району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 3 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!