Про освіту

Кращих учнів Дрогобицької громади відзначать медалями за успішне завершення навчання

Добіг до завершення і ще один навчальний рік. В освітніх закладах громади впродовж тижня лунають останні шкільні дзвоники, проходять скромні випускні.

Цьогорічні здобутки дрогобицьких випускників чималі: 46 золотих та 18 срібних медалей. Таку інформацію озвучив керівник відділу освіти Роман Грицай. За його словами – за традицією кращих учнів громади буде відзначено медалями на загальноміському дійстві. Про його час та локацію проведення буде повідомлено додатково.

Загалом загальна кількість цьогорічних випускників у школах громади – 495 осіб. Саме стільки учнів назавжди прощаються із шкільним життям.

Дев’яті класи завершив – 1 301 учень.

Для тих школярів, які продовжуються навчання та є учнями середньої ланки – із 10 червня при навчальних закладах громади зафункціонують мовні табори. Вони триватимуть впродовж двох тижнів. Зазвичай, акцент в таборах зроблений на англійську або ж німецьку мови. Навчання відбуватиметься в легкій та ігровій формі. Усю необхідну інформацію про запис в табори школярам та батькам нададуть в адміністарції освітніх установ.

Додамо, в цьому навчальному році знання в закладах загальної середньої освіти Дрогобицької територіальної громади здобували понад 12 тис. учнів, серед них 502 школярів з числа ВПО.

Голос Сокальщини на GoogleNews