Про освіту

Андрій Закалюк очолив управління освіти Львова

Новим керівником управління освіти Львівської міської ради став 35-літній Андрій Закалюк. Сьогодні його представили колективу управління.

«То непростий шлях, але Андрій Закалюк не шукає легких шляхів. У свої 27 років погодився з простого вчителя історії стати директором тоді ще інтернату. І за три роки зробив із нього школу, в якій хотіли вчитись половина дітей моїх друзів. Львівська освіта отримала керівника зі свого середовища. Андрій має велику пошану серед педагогів, тому я радію, що він погодився очолити управління освіти у такий відповідальний час», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Ще будучи вчителем історії у 2012 році Андрій Закалюк відмовився вчити дітей за «табачниківською» версією шкільного курсу історії України і написав власний посібник для п’ятого класу. А вже у 27 років став наймолодшим директором школи-інтернату №2. За три роки став для дітей справжнім батьком у закладі. У 2017 році діти віддячили Андрію за любов і здійснили його мрію за допомогою телевізійного шоу одного із центральних каналів «Сюрприз, сюрприз».

За роки роботи Андрія Закалюка директором різних шкіл Львова, він впровадив чимало реформ для їх вдосконалення: дружній, мотиваційний підхід до учнів, новий формат «Перших дзвоників» та випускних, покращення шкільних умов за рахунок проєктів Громадського бюджету тощо.

 

Біографічна довідка

Освіта вища. Навчався на історичному факультеті у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Голова профбюро студентів історичного факультету.

Досвід роботи:

2012 – автор посібника з історії України для учнів 5-го класу;

2009-2014 – вчитель історії, ЛССЗШ № 28 з поглибленим вивченням німецької мови;

2014-2018 – директор, ЛЗШ-інтернат №2;

2018-2019 – директор, ліцей «Просвіта»;

2019-2022 – директор, Ліцей «Львівський».

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/education/292407-andrii-zakaliuk-ocholyv-upravlinnia-osvity-lvova

Голос Сокальщини на GoogleNews