Про освіту

Через конфлікт у львівській школі вчителі не отримують зарплату, а учні – атестати

Через конфлікт у школі № 96 вчителі не отримують зарплату, а учні – атестати

Сьогодні начальника управління освіти Львова разом із новою директоркою школи №96 МЖК-1 не впустили у навчальний заклад. Група осіб блокувала вхід і фізично не дала можливості зайти у кабінет директора.

За словами Андрія Закалюка, колишня директорка школи Галина Михайлик програла конкурс на посаду керівника цієї школи і влаштовує бунти, підбурює колектив та блокує роботу школи.

«Сьогодні ми вкотре намагалися потрапити у школу № 96 з новою директоркою, яку призначено за результатами проведеного прозорого конкурсу. На жаль, ми не змогли цього зробити, адже працівники школи перешкоджали нам фізично. Нова директорка пані Ярина Нечепурна не може приступити до виконання своїх посадових обов’язків.

Усі наші намагання і прохання перевести цю ситуацію в правове русло не дали жодного результату, ніхто нас не чує.

Станом на сьогодні ця ситуація вже має дуже серйозні наслідки. Працівники школи вже не отримують заробітну плату. Також дуже проблема із комунальними послугами і харчуванням дітей, оскільки за це не здійснюється проплата. Найскладнішим є те, що учні 4, 9 і 11 класів не отримають свідоцтва і атестати про закінчення навчального закладу.

Ми вкотре закликаємо людей, які чинять ці дії, допустити нового керівника до роботи, а всі суперечності вирішувати в правовому полі. Дайте можливість нормально функціонувати навчальному закладу», – наголосив Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

До слова, директорка Ярина Нечепурна написала заяву у поліцію через те, що їй не дають можливості виконувати свої посадові обов’язки.

Голос Сокальщини на GoogleNews