Про освіту

Кожен одинадцятий випускник ЗЗСО Львівщини – медаліст

Добігає кінця 2021/2022 навчальний рік. Випускники 9 і 11 класів ЗЗСО області, освітній процес у яких завершився, уже можуть отримувати документи про освіту

Загалом в області видадуть 43028 свідоцтв, з них свідоцтва про повну середню освіту отримають 16706 випускників, свідоцтво про базову середню освіту – 26322.

Зазначимо, що кожен одинадцятий випускник ЗЗСО області завершив навчання на відмінно. Так із золотою медаллю випускається 1061 особа, зі срібною – 378 осіб, із відзнакою – 154 випускники базового рівня.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомляє:
«У ДП «Інфоресурс» виготовили 415 тис. 350 свідоцтв про базову середню освіту для дев’ятикласників і 224 тис. 521 свідоцтво про загальну середню освіту для одинадцятикласників. Нині триває процес їхнього надходження до шкіл, аби вручити випускникам».

☝️ Зверніть увагу!

До 1 липня кожен учень ЗЗСО зможе отримати свій документ про освіту державного зразка. Зробити це можна у навчальному закладі, в якому зареєстрована дитина.

Випускники шкіл, які перебувають за кордоном, можуть отримати свідоцтва в закордонних дипломатичних установах України в країні їхнього перебування.

Свідоцтва тих випускників, які не змогли виїхати із тимчасово окупованої території, зберігатимуть протягом року після завершення воєнного стану.

Вітаємо усіх випускників! Бажаємо успіхів на вашому життєвому шляху!

Дякуємо нашим шановним освітянам за вашу сумлінну працю – величезний внесок в майбутнє успішної України!

Голос Сокальщини на GoogleNews