Про освіту

Міський голова Дрогобича відзначив кращих студентів міста преміями та подяками

Ініціатива відзначити іменними преміями та подяками Дрогобицької міської ради кращих студентів навчальних закладів міста визріла цієї осені після зустрічі очільника громади із студентським активом Дрогобицького педагогічного університету імені І.Франка. Молодь розповіла, що щорічно,  напередодні Міжнародного дня студента, у стінах їхньої альма-матері відбувається традиційний конкурс «Студент року». Його організовує профком та студентське самоврядування.

У межах конкурсу обирають кращих та талановитих студентів у різних номінаціях. Тарас Кучма проявив ініціативу підтримати активну студентську молодь міста та вручити їм за успіхи у навчанні та здобуту перемогу в конкурсі премії міського голови.

Так, преміювання розробили за кількома номінаціями: «Студент-спортсмен», «Студент-науковець», «Студент-медійник», «Студент-громадський діяч», «Студент-митець», «Студент-соціальний педагог» та спеціальна номінація «Студент – багатогранна особистість». У кожній із номінацій студентам було вручено відповідну грамоту та премію міського голови.

Зокрема, премії отримали:

«Студент-науковець» –  Олена Мазур, Лідія Сеньків,

«Студент-митець» – Аліна Монастирська,

«Студент-соціальний педагог» – Вікторія Галин,

«Студент-спортсмен» – Остап Павляк,

«Студент-медійник» –  Вікторія Бура,

«Студент-громадський діяч» –  Ірина Луців,

«Студент-багатогранна особистість» –  Анна Світлозарова.

Окрім цього, подяками Дрогобицької міської ради було відзначено кращих студентів різних навчальних закладів міста – від педуніверситету до коледжів.

Нагородження провели у сесійні залі Дрогобицької міської ради. Разом із нагородами Тарас Кучма привітав студентів із їхнім святом та побажав бути активними у житті рідного міста та розбудові України.

Щиро вітаю Вас із Міжнародним Днем студента, який ви відзначили 17 листопада. Сьогодні на молоді міста, студентський актив покладена велика відповідальність – ви покликані творити нову Україну, Україну вільну та квітучу після нашої перемоги. Знаю, що молодь нашого міста свідома та креативна. Тому закликаю кожного із вас долучатись до цікавих ініціатив, які відбуваються у нашому місті, подавати свої пропозиції щодо облаштування громадських просторів, парків та просторів дозвілля для молоді. Маємо розуміти спільну відповідальність за наше місто, його розвиток та розквіт, – наголосив Тарас Кучма.

До слів вітань студентському активу долучилась і керівниця відділу сім’ї та молоді ДМР Олександра Пашко. З її ініціативи у місті відбуваються зустрічі із студентами різних навчальних закладів та керівництвом громади.

Нагадаємо, днями студенти профтехучилищ та інших навчальних закладів Дрогобича пройшли перший етап стажування у Дрогобицькій міській раді.

Голос Сокальщини на GoogleNews