Про освіту

Учні дрогобицького ліцею зібрали кошти на дрон для військових

Третій рік поспіль Україна героїчно боронить свої кордони від країни-агресора, яка здійснила повномасштабне вторгнення в нашу державу у лютому 2022 р.

Кожен свідомий українець щоденно на своєму місці намагається наблизити Перемогу: хтось донатить, хтось лікує, хтось закриває надважливі збори воїнів.

Не стоять осторонь підтримки ЗСУ і діти та молодь міста. Свідомі маленькі українці продають вироби ручної роботи, організовують благочинні ярмарки та збирають кошти в підтримку воїнів на символічних блок-постах.

До доброї справи – підтримки захисників – у ці дні долучились і учні Ліцею № 2, зокрема школярі 3-Г класу. Маленькі щирі українці зібрали кошти на придбання FPV дрону, який передадуть спецпідрозділу «АЗОВ».

У знак вдячності за добрий жест – дітям продемонстрували та розповіли, як працює дрон та яка його місія на фронті.

Педагоги Ліцею № 2 наголошують – юні школярі це приклад того, що їм не байдуже їхнє майбутнє і хоч вони ще зовсім маленькі, але відкриті та свідомі до добрих вчинків в підтримку ЗСУ та в наближення Перемоги.

Так як кожен добрий вчинок вертається винагородою  –  учні 3-Г уже це відчули. Етно-комплекс «У Дворі», що в селі Підгородці подарував дітям пізнавальну екскурсію.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews