Про освіту

Після літніх канікул відновився навчально-тренувальний процес у Червоноградській школі №2

550 дітей розпочали цьогоріч заняття у секціях спортивної школи. Загалом сформовано 51 групу, у якій діти займатимуться під керівництвом досвідчених тренерів-викладачів.

Враховуючи те, що наразі в чаші басейну немає води, заняття юних плавців проводяться в залі “сухого плавання “ і на вулиці. Попри те, як зазначив директор закладу Олександр Воєвода, вихованці школи беруть участь в обласних змаганнях і стають їх призерами і переможцями. Зокрема, 13-річна Маргарита Романькова виконала II спортивний норматив серед дорослих. Тішать досягнення Артема Мончина, який нині навчається в спортивній школі в Швеції. Він став дворазовим чемпіоном і срібним призером цієї країни з плавання серед дітей віком до 13 років. До речі, Артема тренував Юрій Ткач, який сьогодні захищає Україну від російських загарбників у лавах ЗСУ.

Плідно працюють відділення боксу, яке очолює Заслужений тренер України Іван Хомяк. Завдяки коштам місцевого бюджету, цього року вдалося ввести в штат дві тренерські посади для відділення боротьби. Тепер воно укомплектовано повною мірою і з юними борцями займаються чотири висококваліфіковані тренери.

Не бракує охочих відвідувати футбольну секцію. Вихованці старшого тренера-викладача Василя Гавалка неодноразово демонстрували свою майстерність на змаганнях різного рівня. Зокрема, вони були фіналістами міжобласного футбольного турніру серед дітей пам’яті відомого тренера Ярослава Мурованого.

Під час літніх канікул вихованці школи побували в Болгарії на  тренувальних зборах, тож діти мали можливість як оздоровитися, так і взяти участь у змаганнях. Відтак, за словами Олександра Воєводи, ДЮСШ № 2 належним чином підготувалася до нового навчально-тренувального процесу. Зважаючи на те, що проходитиме він в умовах воєнного стану, вихователі і учні ознайомлені з тим, де знаходяться найближчі укриття і як поводити себе в разі оголошення сигналу “тривога “.

Голос Сокальщини на GoogleNews