Про освіту

Понад 110 дітей із трьох закладів області обстежили офтальмологи зі США

Після огляду кожній дитині по потребі подарували відповідні окуляри.

Члени команди Тімоті Дженіс, Джексон Хейс, Тодд Меліса, Еммі, Лейні та Лінкольн Пірсон, Доусон Превіт із відповідним обладнанням упродовж трьох днів працювали на Львівщині. Під час візитиу до дітей деякі члени команди перевтілилися в «Бетмена» та «Капітана Америка».

Огляд дітей профінансував Благодійний фонд «Подорож воїнів» («Warriors Journey») у співпраці з БО БФ «Нові горизонти для дітей.Україна».

Зазначимо, що йдеться про дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування, яких евакуювали на Львівщину із дитячих закладів з інших областей України через війну.

«Хочу зазначити, що співпраця з благодійним фондом «Нові горизонти для дітей. Україна»  розпочалася одразу після повномасштабного вторгнення російських військ. За цей час організація допомагала в евакуації дітей, організації змістовного дозвілля для дітей з Львівщини та внутрішньо переміщених,  організовувала медичні огляди різних спеціалістів. Окрім того, благодійний фонд продовжує надавати різноманітну допомогу закладам, де перебувають діти, які евакуйовані в нашу область, проводять навчальні тренінги для працівників територіальних громад на тему «Допомога дітям з урахуванням травми», – розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

Голос Сокальщини на GoogleNews