Про освіту

Ще 18 учнів Львова отримали по 200 балів зі ЗНО-2021

Як повідомили у міському управлінні освіти Львові, ще 18 учнів міських шкіл отримали по 200 балів зі ЗНО-2021 з математики. Серед учнів – 12 дітей із фізико-математичного ліцею, 2 дітей з гімназії «Престиж», по одній дитині зі шкіл №20 та №46, з технологічного ліцею та з економічного ліцею.

Нагадаємо, у п`ятницю було відомо про 23 львівських випускників, які отримали 200 балів на цьогорічному ЗНО. Зокрема, 20 учнів отримали 200 балів з англійської мови, а 3 – з фізики. Раніше управління освіти ЛМР повідомляло, що львівська школярка Ірина Суховерська отримала 200 балів із цьогорічного ЗНО з хімії.

«Я щиро вітаю освітянську спільноту із неймовірними результатами ЗНО-2021. Учні та вчителі – ви круті. Цей рік був непростим як для наших учнів, так і для вчителів та батьків. Карантин вніс свої корективи у навчальний процес. Але я дуже тішусь, що попри це, ми маємо такі хороші результати з успішності навчання наших дітей. Очікуємо, що 200-бальників на цьогорічному ЗНО зі Львова буде ще більше», – коментує Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.

Наразі ще всіх результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року не відомо, відтак це ще не всі результати, які показали львівські школярі.

Нагадаємо, щорічно мерія Львова відзначає випускників закладів загальної середньої освіти міста, які отримують найвищі результати за ЗНО. Так, за 200 балів із зовнішнього незалежного оцінювання з базової дисципліни абітурієнти отримують грошову винагороду у розмірі 5 тис. грн, за 400 балів — грошову винагороду у розмірі 10 тис. грн. Ті, хто набере 600 балів з трьох предметів відповідно, отримають міську премію у розмірі 20000 гривень. Грошові премії надають у межах Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.