Про освіту

Школярі Дрогобицької територіальної громади з 23 березня підуть на весняні канікули

Цьогоріч весняні канікули в Україні припадають на кінець березня.

Як повідомили у відділі освіти Дрогобицької міської ради – школярі громади весною відпочиватимуть впродовж тижня часу. Старт канікул припадає на 23 березня і фінішує 31 числа, в останній день першого весняного місяця.

За словами керівника відділу освіти Романа Грицая, усі заклади загальної середньої освіти Дрогобицької громади цьогоріч ітимуть на канікулярний період практично в один і той самий час.

Дату канікул адміністрація кожної школи може визначати самостійно, однак за навчальний рік учні не можуть мати менше ніж 30 календарних днів відпочинку – таку норму визначає п. 4 статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Що стосується закладів дошкільної освіти то вони працюватимуть в звичному режимі. Мова іде про усі садки міста та чергові групи у них. Аналогічна ситуація із позашкільними творчими закладами – впродовж грудня-січня обдаровані діти міста матимуть змогу їх відвідувати та не робити перерву у своєму навчанні.

Завершення навчального року цьогоріч, за словами фахівців відділу освіти, припадає на 7-8 червня. Усе залежить від того наскільки своєчасно педагоги вичитають матеріали навчальної програми. Останні дзвоники попередньо продзвенять в кінці травня.

Додамо, у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької територіальної громади у цьому навчальному році освіту здобувають 12 127 учнів.

Голос Сокальщини на GoogleNews