Про освіту

Сьогодні відбулася серпнева конференція керівників закладів освіти Сокальської громади

У ній взяли участь директор Департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска, Сокальський міський голова Сергій Касян, начальник відділу освіти, молоді та спорту Леся Ковалишин, керівники закладів освіти Сокальщини.

Усі освітяни були одягнені в синьо-жовті футболки. Говорили про проблеми та виклики освіти, окреслили плани на новий 2022-2023 навчальний рік.

За словами директора Департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олега Паски, освіта Сокальської громади серед 73 громад Львівської області входить в п’ятірку кращих, це високий показник, в цьому заслуга і керівництва відділу освіти, і педагогів. Цьогоріч як ніколи, мусимо виховувати дітей патріотизму, любові до своєї держави, розповідати на уроках історії про Героїв минулих і сучасних.

“Позаду важкий рік, – війна змінила всі задуми та плани. Заклади освіти працювали з використанням дистанційних технологій, проте в травні більшість закладів освіти вийшли на очну форму навчання. Хочу подякувати директорам та педагогічним колективам Сокальської громади за хороші знання, за переможців турнірів та олімпіад, за чудові результати сокальських випускників на Національному мультипредметному тесті ( 20 учнів отримали найвищий бал- 200) . Крім навчання, освітяни згуртовано приймали в своїх закладах внутрішньо переміщених осіб, наших Захисників. На ваші плечі випала нелегка ніша, але з усіма викликами ви справилися, тому щира подяка освітянам за самовіддану працю в найважчий для країни час.
Сьогодні ми, батьки учнів, дошкільнят, влада – усі покладаємося на вашу мудрість, професіоналізм і терпіння. «Безпека понад усе!» – це мають бути не порожні слова для всіх під час війни. Новий навчальний рік, який стартує, буде непростим, зберегти життя і здоров’я усіх учасників освітнього процесу – наше першочергове завдання сьогодні! Міська рада за підтримки депутатського корпусу прийняла Програму матеріальної підтримки закладам освіти, 640 тис.грн.було виділено на облаштування укриттів у закладах освіти. Цих грошей недостатньо на проведення усіх робіт, тому щира подяка керівникам закладів освіти, педагогам, батькам учнів, які спільною працею максимально старалися відремонтувати укриття, щоб вони були безпечними для наших дітей”, – зазначив міський голова Сергій Касян.

Нехай 2022-2023 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень. Миру всім і перемоги!

Голос Сокальщини на GoogleNews