Про освіту

У Дрогобичі започатковують стипендії міського голови переможцям конкурсу «Студент року»

Щорічно 17 жовтня студентська спільнота відзначає своє свято – Міжнародний День студента. У Дрогобичі цьогоріч започатковують стипендії міського голови талановитій молоді, яка братиме участь та здобуде перемогу в традиційному конкурсі «Студент року». Уся річ у тому, що кожного року Дрогобицький педагогічний університет імені І.Франка проводить конкурс на визначення талановитих студентів альма-матері – «Студент року». Конкурс організовує профком студентів та студентське самоврядування. Нагородження переможців відбувається у 6-ти номінаціях.

Так як нещодавно відбулась зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми із активними студентами ДДПУ імені І.Франка – під час діалогу очільник громади зазначив, що готовий підтримати та відзначити стипендіями шість обдарованих переможців конкурсу «Студент року». Їм буде вручено премію міського голови у розмірі 1 тис.грн. Окрім цього, запропоновано ввести ще одну номінацію «Студент – багатогранна особистість» та відзначити номінанта спеціальною грошовою премією та кубком.

Талановита молодь Дрогобича та студентство – яскраве майбутнє нашої держави. Саме на них покладено надважливу функцію – відбудову нашої держави після війни. Тому дуже хочеться, щоб студентство нашого міста не просто здобувало знання, а уже сьогодні генерувало цікаві думки та проєкти, а також співпрацювало із органами місцевої влади у питаннях розвитку Дрогобича, покращення його інфраструктури та вдосконалення розважально-дозвільних сфер у місті для молоді. Спільно творимо наше майбутнє!, – коментує міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Додамо, усі деталі участі в конкурсі «Студент року» та необхідні документи слід подавати в профком ДДПУ імені І.Франка.

Голос Сокальщини на GoogleNews