Головна / Про освіту / Учні та вчителі Бояницької школи приєдналися до акції «Допомога воїнам АТО»

Учні та вчителі Бояницької школи приєдналися до акції «Допомога воїнам АТО»

Ніхто і подумати не міг, що ми – волелюбний, мирний, добрий і щедрий народ – будемо втягнуті у війну. Та ще й ким? «Старшим братом» – як вважали всі протягом багатьох років. А цей «брат» – злісний, заздрісний, підступний – аж тепер показав своє справжнє нутро.

Окуповані українські землі, сплюндровані міста і села, пориті вирвами від снарядів родючі поля, знищені дитячі садочки, школи, житлові будинки, вбиті тисячі ні в чому невинних людей – ось така ціна «братської любові». 

Ніхто сьогодні не може стояти осторонь, спостерігаючи за тим, що коїться в рідному краї.

Тому я закликаю всіх вас, краяни, станьмо на захист дорогої нам і рідної землі.

Пробудись, повстань, народе,

рідну землю захисти

від смертельної негоди,

від наруги, від брехні. 

Учні та вчителі Бояницької ЗШ І ступеню відгукнулися на заклик і приєдналися до акції «Допомога воїнам АТО». Діти малювали малюнки, писали вірші, листи, виготовляли сувеніри. На шкільній урочистій лінійці вони презентували свою творчість. На дитячих малюнках були зображені голуби миру, які ширяли в безхмарному небі; карта України, до якої входять Донецька і Луганська області, Автономна Республіка Крим; зелені і квітучі сади та поля України. Були також малюнки із зображенням військової техніки, боїв, про які наші діти знають з телебачення і преси. Дай, Боже, щоб так воно і було.

Теплі, щирі листи написали воїнам АТО дівчаткатретьокласники Юлія Салук та Вероніка Климчук, учениці 4 класу Каріна Бойко та Діана Чоп. А другокласник Микола Скрипець у своєму листі побажав воїнам швидкої перемоги і дав номер мобільного телефону, щоб солдати зателефонували йому, якщо матимуть змогу.

Вчителі долучились до акції фінансово.

А повезе це все на схід броньований автомобіль, який обладнав і подарував воїнам АТО житель села Бояничі ПП Ігор Тот. Машина велика, містка і зможе вивозити з поля бою поранених бійців, підвозити боєприпаси, медикаменти.

Всім селом збирали гроші, продукти, товари першої необхідності, щоб наповнити «бус». 12 лютого після святкового Богослужіння і спільної молитви всіх парафіян за мир місцевий парох о. Тарас Венгрин поблагословив наповнену машину на щасливу дорогу в зону АТО. 

Діти дуже раді, що вони, як і дорослі, долучилися до такої хорошої справи.

Всі разом, гуртом подолаємо ворога.

Українці, всі до бою!

Наших предків це наказ.

Уперед, єдиним строєм

зло здолаємо ми враз!

Ольга ЗАГАКАЙЛО, вчитель Бояницької  ЗШ І ст.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!