Про освіту

Учні з Червонограду – переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад

ВІТАЄМО ВИХОВАНЦІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСТА ЧЕРВОНОГРАДА – ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

У період з 25 січня до 29 лютого 2020 року відповідно до наказу департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка було проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів.

Місто Червоноград в олімпіадах представляли 81 учасник закладів загальної середньої освіти, які стали переможцями ІІ міського етапу.
Приємно, що юні обдаровані таланти шкіл нашого міста гідно виступили в олімпіадах практично з усіх предметів. Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 44здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти нашого міста, які нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів (всього50 дипломів). Переможці, які вибороли І,ІІ та ІІІ місця нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації

За зайняте І місце дипломом І ступеня нагороджено:
– Бучек Ольгу, ученицю 11 класу ЧЗШ № 1 (олімпіада з української мови і літератури), учитель Грик Надія Тарасівна;
– Дяківа Дениса, учня 9 класу ЧСШ № 8 (олімпіада з трудового навчання), учитель ЛобащукЗеновій Володимирович.

За зайняте ІІ місце дипломом ІІ ступеня нагороджено:
– ОчабрукЮлію, ученицю 9 класу ЧНВК № 10 (олімпіада з правознавства), учитель Олексович Ігор Богданович;
– Волоско Юлію, ученицю 11 класу ЧНВК № 10 (олімпіада з правознавства),учитель Олексович Ігор Богданович;
– Луцик Софію, ученицю 10 класу ЧНВК «СШ І-ІІ ступенів-колегіум» № 3 (олімпіада з біології), учительШевчук Галина Ярославівна;
– Пелипа Дмитра, учня V (9) класу Червоноградської гімназії (олімпіада з математики), учитель Гречук Марія Степанівна;
– Михайліва Данила, учня 9 класу ЧЗШ № 1 (олімпіада з трудового навчання), учитель Таранчук Валерій Анатолійович;
– Шевчук Соломію, ученицю 9 класу ЧЗШ № 4 (олімпіада з трудового навчання), учитель Стойко Галина Петрівна;
– Климчука Максима, учня 11 класу «СШ І-ІІ ступенів-колегіум» № 3 (олімпіада з трудового навчання), учитель Кутковський Мирон Васильович;
– Дністрянську Дарію, ученицю 8 класу ЧЗШ № 12 (олімпіада з географії), учитель Мельник Ірина Мар’янівна;
– Мачинського Олега, учня 9 класу ЧЗШ № 2 (олімпіада з географії), учитель Шкілюк Людмила Василівна;
– Горелу Карину, ученицю 11 класу ЧЗШ № 4 (олімпіада з географії), учитель Антонів Галина Йосифівна;
– Дмитрова Ігоря, учня 10 класу ЧСШ № 8 (олімпіади з інформатики та інформаційних технологій), учитель Завадка Оксана Михайлівна;
– Стародуб Софію, ученицю9 класу ЧЗШ № 12 (олімпіада з англійської мови), учитель Камінецька Наталія Михайлівна;
– Шишало Софію, ученицю 8 класу ЧЗШ № 12 (олімпіада з української мови та літератури), учителі Кішак Зоряна Мирославівна, Малицька Ольга Володимирівна;
– Ящук Магдалину, ученицю 9 класу ЧЗШ № 12 (олімпіада з української мови та літератури), учителі Пащук Надія Михайлівна, Колесник Валентина Миколаївна;
– Ганжалу Катерину, ученицю 10 класу ЧЗШ № 12(олімпіада з української мови та літератури), учителі Кішак Зоряна Мирославівна,Скалецька Наталія Богданівна;
– Пелипа Дмитра, учня V (9) класу Червоноградської гімназії (олімпіада з фізики), учитель Дяків Оксана Ярославівна;
– Силку Анастасію,ученицю 8 класу ЧЗШ № 12 (олімпіада з християнської етики) учительГалабурда Оксана Володимирівна.

За зайняте ІІІ місце дипломом ІІІ ступеня нагороджено:
– Маруняк Ольгу,ученицю 10 класу ЧНВК № 10 (олімпіада з правознавства), учитель Олексович Ігор Богданович;
– Назарко Вікторію, ученицю 10 класу ЧНВК «СШ І-ІІ ступенів-колегіум» № 3 (олімпіада з біології), учительШевчук Галина Ярославівна;
– Конопельську Софію, ученицю 11 класу ЧНВК «СШ І-ІІ ступенів-колегіум» № 3 (олімпіада з біології), учительШевчук Галина Ярославівна;
– Паращинець Софію, ученицю 11 класу ЧНВК «СШ І-ІІ ступенів-колегіум» № 3 (олімпіада з біології), учительШевчук Галина Ярославівна;
– Геледчака Тараса, учня V (9) класу Червоноградської гімназії (олімпіада з біології), учитель Таран Галина Йосифівна;
– Сагайдак Вікторію, ученицю III (7) класу Червоноградської гімназії(олімпіада з математики), учитель Конфедерат Ольга Юріївна;
– Весєннікова Валерія, учня 8 класу ЧЗШ № 5 (олімпіада з географії), учитель Москаль Людмила Миронівна;
– Бабанова Романа, учня 10 класу ЧСШ № 8 (олімпіада з історії),учительПопчук Марія Ювіналіївна;
– Лучинця Марка, учня VII (11) класу Червоноградської гімназії (олімпіада з астрономії), учитель Дяків Оксана Ярославівна;
– Сімчук Ангеліну, ученицю 9 класу ЧСШ № 8 (олімпіада з трудового навчання), учитель ЛуцьОлена Петрівна;
– Давидович Софію, ученицю11 класу ЧЗШ № 1(олімпіада з трудового навчання), учитель Демченко Галина Володимирівна;
– Луцик Софію, ученицю 10 класуЧНВК «СШ І-ІІ ступенів-колегіум» № 3 (олімпіада з трудового навчання), учительБурцеваТетяна Миколаївна;
– Коростинську Катерину, ученицю 8 класу ЧЗШ № 1 (олімпіада з географії), учитель Джурак Ольга Іванівна;
– Овдей Андріану, ученицю 10 класу ЧЗШ № 12 (олімпіада з географії), учитель Мельник Ірина Мар’янівна;
– Горак Юлію,ученицю 11 класу ЧЗШ № 4 (олімпіада з географії), учитель Антонів Галина Йосифівна;
– Жируху Андрія, учня 8 класу ЧНВК № 3 (олімпіада з хімії), учитель Марунчак Тетяна Юріївна;
– Савгара Даниїла, учня VI (10) класу Червоноградської гімназії(олімпіада з хімії), учитель Сторощук Любов Григорівна;
– Бучму Назара, учняVI (10) класу Червоноградської гімназії(олімпіада з хімії), учитель Сторощук Любов Григорівна;
– Пелипа Дмитра, учняV (9) класу Червоноградської гімназії(олімпіади з інформатики та інформаційних технологій), учитель Дудик Ольга Володимирівна;
-Сіньковського Віктора, учня 11 класу ЧСШ № 8(олімпіади з інформатики), учитель Панкевич Любов Юріївна;
– Лапчака Дмитра, учня 9 класу ЧЗШ№ 12(олімпіада з інформаційних технологій), учитель Ломоносова Тетяна Юріївна;
– Ящук Магдалину, ученицю 9 класу ЧЗШ № 12 (олімпіада з німецької мови), учитель ТихончукІрина Ярославівна;
– Мірку Юлію, ученицую 10 класу ЧСШ № 8 (олімпіада з англійської мови), учительТуркачОлександра Антонівна;
– Булика Мар’яна, учня 8 класу ЧСШ № 8 (олімпіада з фізики), учитель Красуляк Петро Михайлович;
– Хомік Вікторію, ученицю 9 класу ЧЗШ № 2 (олімпіада з української мови та літератури), учитель Наконечна Людмила Володимирівна;
-Гільман Софію, ученицю 9 класу ЧЗШ № 4 (олімпіада з французької мови), учитель Гута Віра Іванівна;
-Козачук Тетяну, ученицю 9 класу ЧСШ № 8 (олімпіада з французької мови), учительРозалюкНаталія Йосипівна;
– Шаблю Анастасію,ученицю 10 класу ЧСШ № 8 (олімпіада з французької мови), учитель КудрикАлла Петрівна;
– Вітте Софію, ученицю 9 класу ЧЗШ № 1 (олімпіада з християнської етики), учитель Горбатко Тетяна Петрівна.

Безперечно такі вагомі досягнення – це наполеглива, відповідальна й важка праця дітей та їх наставників – педагогів.

Велика вдячність і шана усім учителям, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Здоров’я, успіхів та нових перемог Вам, шановні колеги.

Директор ІМЦО Я. Антонів

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.