Головна / Про освіту / В Малу Академію двері відчинені

В Малу Академію двері відчинені

На урочисту академію з нагоди початку нового 2013-2014 навчального року в Сокальській МАН зібралося багато учнів 8-11 класів, гості, педагоги, батьки. Присутніх привітали о. Ярослав Валюх, заступник голови районної ради Володимир Чуб, депутат районної ради, голова Ради МАН Микола Дем'янович.

Як записано у Програмі розвитку освіти Сокальщини на 2013-2018 рр., район прагне мати розвинену позашкільну галузь на рівні сучасних стандартів. І це вселяє віру в те, що матеріально-технічна база нашого закладу буде кардинально поповнена, праця учнів і педагогів поцінована належним чином.

За підсумками минулого навчального року Сокальська МАН зайняла перше місце серед районних МАН та учнівських товариств та друге – в обласному рейтингу результативності. Загалом за 2012-2013 н. р. наші вихованці здобули 68 призових місць на районному, обласному та Всеукраїнському рівнях.

Цьогоріч для організації занять зі слухачами в нас створено 16 творчих об`єднань, які очолюють досвідчені, авторитетні педагоги району. Серед них вісім вчителів вищої кваліфікаційної категорії, троє мають звання "вчитель-методист", три – звання "старший учитель", чотири педагоги – першої кваліфікаційної категорії. Вчитель фізики МАН Юрій Кірик нагороджений як кращий педагог України поїздкою до Швейцарії для участі в науковій школі "Європейська організація ядерних досліджень".

У нас налагоджено тісну співпрацю з обласною МАН, науковцями вищих навчальних закладів Львова, тому слухачі мають змогу отримувати їхні консультації, поради, користуватися науковою літературою.

Цього року слухачі МАН візьмуть участь у предметних турнірах з математики, біології, географії, економіки, фізики, хімії, правознавства, історії, журналістики, інформатики та інших конкурсах, стануть учасником очно-дистанційної школи при обласній МАН та Національному центрі "Мала академія наук" (м. Київ).

 З 2006 р. на базі обласної МАН створено Центр дистанційного навчання для обдарованих школярів області. На жаль, через відсутність комп`ютерного класу та відповідної техніки, не маємо змоги забезпечити слухачів доступом до дистанційного навчання. Але цього року за домовленістю з опорними школами учні зможуть отримати цікаві онлайн-лекції, які проводять львівські науковці, зокрема присвячені 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

Для обдарованих дітей функціонують навчально-оздоровчі табори, і слухач Сокальської МАН Дмитро Колтонюк цього літа побував у Всеукраїнській літній школі з теології, релігієзнавства та історії релігії.

 За підсумками минулого року 66 слухачів отримали свідоцтво про позашкільну освіту, 12 – горде звання "дійсний член МАН", 55 – "кандидат у дійсні члени МАН".

 Серед слухачів МАН – учні Сокальської гімназії імені Олега Романіва, Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей", Сокальської СЗШ І-ІІІ ст. №3, Сокальського НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей", Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5, Телязької, Жвирківської, Стенятинської, Сілецької, Тартаківської, Савчинської, Забузької, Лучицької, Поторицької, Волицької шкіл, Сокальської санаторної школи-інтернату.

 За час літніх канікул власними зусиллями колективу проведено поточний ремонт. Велика вдячність працівникам Малої академії та меценатам – депутату Сокальської районної ради, директору ДЛГП "Галсільліс" Миколі Дем`яновичу, Жвирківському селищному голові Іванові Кошлаю, Сокальському міському голові Богданові Зарічному за матеріальну допомогу та підтримку розвитку нашого навчального закладу.

Світлана МУСІЙ,
директор Сокальської Малої академії наук учнівської молоді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!