Головна / Про освіту / В Сокалі відбулася зустріч двох шкіл-партнерів міжнародного рівня: України та Німеччини

В Сокалі відбулася зустріч двох шкіл-партнерів міжнародного рівня: України та Німеччини

Вже стало традицією, що кожного року відбувається зустріч двох шкіл-партнерів міжнародного рівня: України та Німеччини. Такою ж плідною була зустріч учнів Берлінської школи «Веселка» та школи №3 м. Сокаль. Ця співпраця триває з 1997 року. Тепер наші учні готуються до поїздки в Берлін.

Цього разу до нас приїхали 15 учнів та троє вчителів: Ганс Беетен, Елізабет Зайдер, Валері Ланде. Керівниками даного проекту обміну учнями з німецької сторони є пан Ганс Беетен, а з української – Марія Гурська. Багато праці вкладається у цей проект. Пан Ганс Беетен вже вдесяте відвідав Україну, зокрема м. Сокаль. Він викладає географію, математику, історію, релігію. Людина ерудована. Любить дітей, природу, розуміє нашу мову і читає українською, затятий мандрівник.

Німецьких дітей гостинно приймали сім’ї: Сорочинських, Дадак, Космини, Зарічних, Лазориків, Шавронських, Швед, Спряжки, Пащук, Проців, Шевчук, Остап’юк, Кравчишин, Опульських. Звичайно, дітям дуже сподобалось у нас. У школі берлінські учні відвідували уроки, побували на різних заходах, змаганнях, диспутах, концерті. Під час концерту всі учні були одягнені в український стрій і разом танцювали польку. Це було надзвичайно зворушливо. Цікавим був урокдіалог німецької мови в 11А класі. Вчителі школи «Веселка» та наші учні вільно спілкувались німецькою, розповідали про себе, розпитували випускників про плани на майбутнє. Дзвінок продзвенів і ніхто не хотів залишати приміщення,такою жвавою була розмова. Вчителі були вражені знаннями наших випускників з німецької мови. А найвищий бал учні отримали з уст пані Зайдер: «Я здивована від того, що ви так вільно спілкуєтесь, адже це друга іноземна мова!».

Величезну підтримку ми отримуємо від дирекції школи, зокрема, директора•М. Бобрецького, завучів. Перебування дітей у сім’ях лягає на плечі батьків, які створюють кращі умови для дітей. На прощання діти обнімались та плакали, не хотіли розлучатись. Не стримували сліз і вчителі. А це значить, що такі зустрічі потрібні.

Марія ГУРСЬКА,•керівник Проекту обміну учнями, вчитель німецької мови Сокаль•ського НВК «Спеціалізована школа ІІІІст. №3 – колегіум».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 + 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!