Святкові події

Напередодні професійного свята на Львівщині відзначили працівників соціальної сфери області

Працівників соціальної сфери привітав заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Щорічно в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Цьогоріч це буде 5 листопада. Відтак напередодні людей, які присвятили себе суспільству, відзначили на Львівщині.

Працівників соціальної сфери привітав заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Хочу висловити вам свою величезну подяку. Ваша праця – важлива та дуже потрібна, особливо сьогодні, коли так багато українців потерпає від нападу ворога. Соціально незахищені категорії населення потребують особливої опіки, людського ставлення, підтримки. І тут ваша роль – безцінна. Ми намагаємось підтримати ваші умови праці, підвищити рейтинг професії – адже така складна робота має гідно оплачуватись. Сьогодні, як ніколи маємо бути в єдності, лише так, спільними зусиллями, здолаємо ворога»,-  зазначив Іван Собко.

Він також від імені начальника Львівської ОВА вручив почесні грамоти та подяки працівникам соціального захисту, соціальних установ та закладів, Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Нагадаємо, що 2 листопада у Львові провели Форум «Ми поруч» з нагоди дня працівника соціальної сфери. Учасниками стали представники органів місцевого самоврядування, надавачі соціальних послуг та соціальні працівники громад Львівської, Волинської і Закарпатської областей.

В межах заходу обговорили розвиток системи послуг у громадах, що спрямована на захист прав дитини, важливість фахівців із соціальної роботи у розвитку соціальної згуртованості, підтримці родин та попередженні потрапляння дітей в інтернатні заклади тощо. Ч

Голос Сокальщини на GoogleNews